piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowość! Jeden model, wiele możliwości – elektronika uruchamiająca do pisuaru TECEfilo

Nowość! Jeden model, wiele możliwości – elektronika uruchamiająca do pisuaru TECEfilo

AKCESORIA / Wyposażenie / 2018-03-22 08:50:09

Inteligentne rozwiązania sanitarne mają za zadanie podnosić komfort korzystania z łazienki, zapewniać wysoki stopień higieny oraz ograniczać zużycie wody. Tak, dzięki połączeniu uniwersalnej formy i najnowszych technologii, powstała nowa, bezdotykowa seria elektronicznych przycisków spłukujących do pisuaru firmy TECE.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

TECEfilo to przykład nowoczesnego podejścia do projektowania rozwiązań sanitarnych. Jeden model przycisku, dostępny w pięciu wariantach wzorniczych, daje użytkownikom produktów TECE nowe możliwości aranżacji przestrzeni sanitarnej, łącznie z opcją montażu zlicowanego z powierzchnią za pomocą ramki montażowej. Elektronika spłukująca TECEfilo do pisuaru, bazująca na technologii IR, to uzupełnienie popularnych serii przycisków spłukujących do WC, takich jak TECEnow, TECEambia, TECEsquare II metal oraz TECEloop i TECEsquare ze szkła. Dostępna jest w wersji ze stali nierdzewnej szczotkowanej, szkła białego lub czarnego oraz tworzywa w kolorze białym lub chrom połysk.

Inteligentne spłukiwanie

Dużą zaletą TECEfilo jest funkcja programowania ustawień elektroniki i dostosowania ich do indywidualnych preferencji. Elektronika TECEfilo dostępna jest w wersji do zabudowy suchej i mokrej. Przeznaczona jest zarówno do łazienek prywatnych, jak i pomieszczeń użyteczności publicznej.

  • Cena netto: od 990 PLN

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe