piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowość AQForm – model ROLL LED

Nowość AQForm – model ROLL LED

WYKOŃCZENIE / Oświetlenie / 2018-06-21 08:47:50

Czy jesteśmy w stanie odróżnić materiał granatowy od czarnego? Czy mozaika ma właściwie nasycone barwy? Czy detale na olejnym obrazie będą widoczne? To w dużej mierze zależy od jakości dobranego oświetlenia. Producent opraw oświetleniowych, marka AQForm ma świadomość jak ważną rolę dla ekspozycji odgrywa światło. Najnowsza kolekcja ROLL LED to praktyczne oświetlenie ekspozycyjne, oferujące wiele udogodnień dla użytkownika. W dopracowanej wzorniczo formie otrzymujemy możliwość konfiguracji szeregu parametrów, na przykład dwa kąty świecenia, trzy moce czy też sześć różnych kolorów korpusu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Przy eksponowaniu obiektów w sklepie, galerii, restauracji czy muzeum światło pełni bardzo ważną funkcję. Nie przypadkiem mówi się o pokazywaniu kogoś lub czegoś w dobrym świetle. Dlatego projektując przestrzenie wystawiennicze warto postawić na praktyczne oświetlenie ekspozycyjne. Co to oznacza? Przede wszystkim wysoką efektywność lamp, która pozwoli oświetlić obiekty nie tylko z właściwym natężeniem, ale również ekonomicznie. Ważny jest też szeroki zakres ruchu, dzięki któremu można łatwo skierować snop światła na wybrany obiekt. Przy oświetlaniu ekspozycji nie można zapomnieć o dobrym odwzorowaniu barw oświetlanych obiektów – wysokie CRI gwarantuje, że czarny i granatowy nie zleją się w jeden kolor, a głęboka czerwień nie straci na nasyceniu. Dla wystaw istotna jest też możliwość sterowania oświetleniem, która daje elastyczność tworzenia wielu scen świetlnych w jednym pomieszczeniu.

Projektując ekspozycję powinniśmy zastanowić się nad wyborem najlepszego oświetlenia. Dlatego warto zwrócić uwagę na kilka parametrów, jak moce i strumienie świetlne, dostępność sterowania czy kąt świecenia. Producent oświetlenia AQForm wprowadził do swojej oferty nową kolekcję oświetlenia ROLL LED dedykowaną do oświetlenia ekspozycji. Jest to profesjonalna oprawa z czarnym radiatorem (żebrowana, tylna cześć reflektora) do zastosowania przede wszystkim we wnętrzach komercyjnych – sklepach, galeriach, muzeach czy restauracjach. Wykonana z aluminium, dostępna jest w sześciu podstawowych kolorach (mat: alu, szary, czarny, biały oraz struktura: złoty, antracyt). ROLL LED posiada możliwość obracania wokół podstawy i wychylenia, co pozwala skierować światło w dowolnym kierunku. Oprawa posiada zintegrowany LED o trzech temperaturach barwowych światła do wyboru: 2700K, 3000K lub 4000K i trzech różnych mocach: 11,5W; 23,5W lub 30,5W oraz dwóch kątach świecenia: wąski 24° lub szeroki 48°.

ROLL LED można wykorzystać do akcentowania wąskimi snopami światła wybranych miejsc i przedmiotów. Dzięki szerokiemu zakresowi ruchu można łatwo skierować strumień światła w wybranym kierunku. Dodatkowym atutem tej lampy jest możliwość wybrania opcji ściemniania w systemie Dali, switchDIM lub AQsmart. ROLL LED łączy dopracowane wzornictwo z dobrej jakości parametrami technicznymi. Lampy tego typu pozwalają pięknie podkreślić światłem wystawy i ekspozycje.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe