Przygotuj swój dom na karnawał - wnętrzarskie inspiracje od BRITOP LIGHTING

Przygotuj swój dom na karnawał - wnętrzarskie inspiracje od BRITOP LIGHTING

Poleć znajomemu
2018-01-16 12:38:00

Wraz z początkiem Nowego Roku rozpoczyna się karnawał - to niezwykle radosny czas, w którym odbywają się huczne imprezy i bale. To również doskonała okazja do spotkań z przyjaciółmi podczas tak zwanych „domówek”.  W tym okresie warto więc zadbać nie tylko o eleganckie kreacje, ale także o wystrój przestrzeni, w której mieszkamy. Marka BRITOP LIGHITNG udowadnia, że wystarczy kilka subtelnych dodatków oraz odpowiednio dobrane oświetlenie, aby uatrakcyjnić nasze wnętrze i zachwycić gości niepowtarzalnym stylem i klimatem!

Pełen blasku, żywych kolorów i niezwykłych przedmiotów - tak w kilku słowach można opisać styl glamour. Modny w ostatnim czasie trend opiera się na zestawieniu z pozoru niepasujących do siebie rzeczy - współczesnego designu z meblami rodem z barokowych salonów czy powierzchni o matowej strukturze z błyszczącymi elementami. Kontrast wzbudza wiele emocji - na początku szokuje, a ostatecznie zachwyca i zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. To styl kobiecy, wymagający wiele subtelności i wyczucia. Wnętrza glamour muszą być wyważone, a odpowiednio dobrane przedmioty powinny wzbudzać podziw. W przestrzeniach urządzonych w zgodzie z tymi zasadami, główną rolę może pełnić na przykład stylowy, błyszczący żyrandol - wzbogacona świetlistymi kryształkami lampa ALPENA lub klasyczna BOSSA, CLOTILDE czy GRACIELA.

Karnawał pod znakiem błyszczących dodatków

Wnętrza glamour nierozerwalnie kojarzą się również z połyskującymi dodatkami. Niezaprzeczalnie przedmioty tego typu stanowią dopełnienie - dodają przestrzeni szlachetności i niepowtarzalnego stylu. Dobrym pomysłem jest wprowadzenie do wnętrza srebra lub miedzi - na przykład za pomocą oświetlenia. W mniejszych pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na klasyczny żyrandol z błyszczącymi elementami, warto zamontować na przykład niezwykle oryginalną lampę GINO lub żarówki BULB, obok których nie da się przejść obojętnie! Trzeba pamiętać, że z błyskotkami nie można przesadzić - jeśli w salonie lub jadalni znajduje się już wiele ekstrawaganckich przedmiotów, warto postawić na żyrandol o stonowanej kolorystyce - na przykład czarną lampę TEALIO.

Świetlnych dodatków nigdy za wiele!

Dobrze doświetlone wnętrze to klucz do sukcesu. Dzięki odpowiednio dobranym lampom i dostosowanej barwie światła możemy odmienić wnętrze niewielkim kosztem. Oprócz głównego źródła światła umieszczonego w centrum pomieszczenia, świetnie sprawdzą się również boczne punkty świetlne. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie lamp stojących - chociażby błyszczącej lampy BULB lub kinkietów - na przykład srebrna lampa TEKLA będzie niezwykłym dodatkiem, a jednocześnie stworzy niepowtarzalny klimat!

źródło: britoplightning/pieknydom24.pl

M_13692 M_13693 M_13694 M_13695 M_13696 M_13697 M_13698 M_13699 M_13700

O firmie Britop Lighting

Britop Lighting Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży oświetleniowej z siedzibą w Bierawie. W jej bogatym portfolio znajduje się oświetlenie dekoracyjne, architektoniczne i użytkowe. Profesjonalne zaplecze projektowe oraz produkcyjne sprawia, że firma Britop Lighting wykorzystuje najświeższe technologie i kreuje trendy w swojej branży.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P