Serwis Jubileuszowy Fyrklӧvern na 100-lecie Niepodległości Polski

Serwis Jubileuszowy Fyrklӧvern na 100-lecie Niepodległości Polski

Poleć znajomemu
2018-01-10 14:24:00

Rok 2018 ma niezwykłe znaczenie dla Polaków. Oficjalnie, został uchwalony Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Specjalnie z tej okazji, firma Fyrklӧvern stworzyła unikalny serwis POLSKA 100, którego ambasadorką została Grażyna Brodzińska - światowej sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa, znana nie tylko ze swego wyjątkowego głosu, ale także przywiązania do polskiej tradycji.

Tak ważne wydarzenie jak rocznica odzyskania Niepodległości zasługuje na świętowanie nie tylko 11 listopada, ale przez cały rok 2018. Właśnie dlatego, Fyrklӧvern stworzyło wyjątkowy serwis POLSKA 100. Porcelana zaprojektowana specjalnie na tę okazję, zachwyca unikalnym, owalnym kształtem, szlachetną bielą porcelany oraz zdobieniami z 18-karatowego złota i prawdziwej platyny. Ręcznie litografowany, dynamiczny, a zarazem subtelny dekor w postaci przecinających się dwóch wstęg, dodaje serwisowi nowoczesności i wyrazistego charakteru, a jednocześnie przywodzi na myśl powiew wolności.

Aby podkreślić wyjątkowość serwisu, każdy talerz został opatrzony unikalną Pieczęcią Jubileuszową - POLSKA 100, Rocznica Odzyskania Niepodległości 1918-2018. Dzięki niej, POLSKA 100 to nie tylko piękny i elegancki serwis obiadowy, ale przede wszystkim, wspaniała pamiątka, która będzie przypominać o tym ważnym i radosnym wydarzeniu kolejnym pokoleniom.

źródło: fyrklovern/pieknydom24.pl

M_13646 M_13647 M_13648 M_13649 M_13650

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Zastawy stołowe

O firmie Fyrklovern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” - to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P