Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk firmy Invena

Poleć znajomemu
2018-01-02 09:42:53

W dziedzinie aranżacji wnętrz proste rozwiązania często są najlepsze i dają najbardziej spektakularne efekty. Doskonałym tego przykładem jest nowa umywalka nablatowa Dokos biały połysk marki Invena. Minimalistyczny design i nieskazitelnie biały kolor, a do tego wyjątkowa funkcjonalność, czynią z niej idealną propozycję do każdej łazienki - zarówno tej urządzonej klasycznie, jak i nowocześnie.

Łazienka należy do tych domowych pomieszczeń, w których porządek i ład mają największe znaczenie. Przede wszystkim chodzi tutaj o higienę, ale nie można zapominać również o wrażeniach estetycznych. Lśniące czystością blaty, idealnie wypolerowane lustro oraz błyszcząca armatura wprowadzają do wnętrza harmonię i uprzyjemniają codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Nowa umywalka Dokos biały połysk marki Invena to propozycja, która znakomicie wpisuje się niemal sterylny klimat jasnych i czystych łazienek. Jej gładka, symetryczna linia oraz kształt przypominający soczewkę, zachwycają minimalistyczną prostotą i subtelną elegancją, a nieskazitelna barwa dodaje całości charakteru. Chociaż wydaje się to dość niezwykłe, to właśnie kolor - niczym niezmącona biel o efektownie połyskującym wykończeniu - stanowi największą siłę tego modelu. Dzięki niemu umywalka przyciąga spojrzenia i zawsze sprawia wrażenie higienicznie czystej.

  • Sposób na harmonię we wnętrzu

Umywalka nablatowa Dokos biały połysk o średnicy 40 cm to najnowsza propozycja ze znanej i lubianej rodziny produktów marki Invena. Spójny design wszystkich modeli z tej linii sprawia, że poszczególne elementy armatury i ceramiki można ze sobą dowolnie łączyć, jednocześnie zachowując aranżacyjną harmonię. Jeżeli chodzi o umywalkę Dokos biały połysk to najbardziej efektownie prezentuje się ona w połączeniu z wysoką baterią o białej barwie i chromowanych dodatkach lub też w zestawieniu kontrastowym - z armaturą grafitową. Minimalistyczna forma daje jednak użytkownikom niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Nowy produkt marki Invena z równym powodzeniem zamontować można w nowoczesnych, ascetycznie urządzonych łazienkach, jak i w pomieszczeniach o bardziej tradycyjnym klimacie. Lśniąca bielą misa umywalki ustawiona na drewnianym blacie lub metalowym stelażu z pewnością będzie nie tylko funkcjonalnym elementem przestrzeni, ale również niekwestionowaną ozdobą wnętrza.

źródło: invena/pieknydom24.pl

O firmie Invena

INVENA S.A. powstała w 1992 roku i do 2009 roku funkcjonowała  jako Gama San S.A. Firma jest uznanym producentem baterii łazienkowych i kuchennych, kabin i słuchawek natryskowych, armatury do instalacji wodnych, gazowych i grzewczych. W czerwcu 2000 roku jako pierwszy polski dystrybutor w branży instalacyjnej INVENA S.A. uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001. Założycielem i właścicielem większościowego pakietu akcji INVENA S.A. jest Marek Kamiński, znany polarnik i podróżnik, pierwszy człowiek w historii, który w ciągu jednego roku zdobył pieszo oba Bieguny Ziemi oraz członek honorowy Business Centre Club.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P