Kostka płukana - niejedno ma imię

Kostka płukana - niejedno ma imię

Poleć znajomemu
2017-12-27 12:55:31

Kostka brukowa to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań do aranżacji ogrodów, tarasów i posesji. Standardem są kostki o powierzchni gładkiej, płukanej i postarzanej, nowością natomiast - produkty składające się z wyraźnie mniejszych drobinek kruszywa.

Cechą szczególną produktów o fakturze płukanej w tej wersji są mniejsze drobinki kruszywa, obecne na powierzchni licowej. W porównaniu ze standardową kostką płukaną produkt o takiej fakturze prezentuje się jeszcze bardziej designersko. Dla niektórych mniejsze kruszywo to jedynie detal, ale trzeba wiedzieć, że tego rodzaju szczegóły wpływają na odbiór całej nawierzchni. Dzięki nim kostka wpisuje się w aktualne trendy w aranżowaniu ogrodów i posesji.

W ofercie Polbruk kostki o fakturze płukanej powstałe z użyciem nietypowego kruszywa, znajdziemy w kategorii produktowej Styl, pod wszystkimi nazwami kolorów zawierającymi dopisek „_d”, jak na przykład: bianka_d, siena_d, inez_d czy ritmo_d. Są to melanże kolorystyczne w odcieniach szarości, brązu oraz grafitu. Za sprawą kostek z tego zestawienia stworzymy nowoczesną aranżację - solidną ozdobę całego ogrodu, mającą charakterystyczną „lekkość”.

źródło: polbruk/pieknydom24.pl

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P