Szlachetne oblicze armatury - nowy kolor baterii zlewozmywakowej Kameleon firmy Invena

Szlachetne oblicze armatury - nowy kolor baterii zlewozmywakowej Kameleon firmy Invena

Poleć znajomemu
2017-12-18 11:13:58

Seria baterii zlewozmywakowych Kameleon marki Invena zyskała popularność dzięki oryginalnemu designowi i wyjątkowej funkcjonalności. Teraz możliwość stworzenia nowoczesnej, a przy tym praktycznej kuchni stała się jeszcze większa. Kolekcja, w której znaleźć mogliśmy produkty w kolorze czerwieni, limonki, czerni oraz bieli powiększyła się o nowy odcień - gustowną, a zarazem efektowną szarość.

Minimalizm to styl, który od dłuższego czasu jest wyjątkowo popularny w aranżacji wnętrz. Pomieszczenia utrzymane w tej estetyce charakteryzują się stonowaną kolorystyką, a także funkcjonalnością oraz wrażeniem ładu i harmonii. W przypadku kuchni szczególnego znaczenia nabierają detale, takie jak armatura. Wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom firma Invena powiększyła serię baterii zlewozmywakowych Kameleon wprowadzając do oferty produkt o szarej barwie. Elegancki odcień nowej propozycji świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych kuchniach, w których królują biel, czerń i szarość. Subtelny, jasny kolor nie zdominuje wnętrza, ale podkreśli jego charakter. Część wylewki stanowi silikonowa otulina, dzięki której - w odróżnieniu od klasycznej, chromowanej armatury - bateria doskonale będzie się komponować z popularnymi ostatnio zlewozmywakami konglomeratowymi.

  • Design w parze z funkcjonalnością

Poza oryginalnym odcieniem nową baterię Kameleon wyróżnia też wysoka, łagodnie zakrzywiona wylewka, która nadaje jej uniwersalnego charakteru. Dzięki niej nowa propozycja marki Invena jest nie tylko efektowna, ale także bardzo funkcjonalna. Tego rodzaju armatura pozwala na łatwe napełnienie wysokich naczyń, a dodatkowo strumień jest kierowany wprost do zlewozmywaka, co znacznie ogranicza problem rozpryskiwania wody. Docenić należy również ruchomą wylewkę oraz mieszacz ceramiczny 35 mm, za sprawą którego jednoczesne ustawienie odpowiedniej temperatury i intensywności strumienia jest wyjątkowo proste. W komplecie z baterią znajdziemy również dwa wężyki przyłączeniowe 3/8” oraz kluczyk ułatwiający montaż i demontaż perlatora odpowiedzialnego za ograniczenie zużycia wody. Zestaw został także wyposażony w system szybkiego montażu, dzięki któremu przyłączenie armatury jest wyjątkowo proste i szybkie.

źródło: invena/pieknydom24.pl

O firmie Invena

INVENA S.A. powstała w 1992 roku i do 2009 roku funkcjonowała  jako Gama San S.A. Firma jest uznanym producentem baterii łazienkowych i kuchennych, kabin i słuchawek natryskowych, armatury do instalacji wodnych, gazowych i grzewczych. W czerwcu 2000 roku jako pierwszy polski dystrybutor w branży instalacyjnej INVENA S.A. uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001. Założycielem i właścicielem większościowego pakietu akcji INVENA S.A. jest Marek Kamiński, znany polarnik i podróżnik, pierwszy człowiek w historii, który w ciągu jednego roku zdobył pieszo oba Bieguny Ziemi oraz członek honorowy Business Centre Club.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P