Zlewozmywaki Franke Kanon

Zlewozmywaki Franke Kanon

Poleć znajomemu
2017-12-06 10:08:00

Ascetycznie zaprojektowana bryła komory do podbudowy Franke Kanon, dostępna w jednym z ośmiu kolorów wprowadza nową formułę projektowania kuchennej strefy wody. Nowatorska forma polega na maksymalnym uproszczeniu projektu zlewozmywaka, który pozbawiony jest jakichkolwiek zbędnych detali.

Symetria prostej formy zlewozmywaka Kanon, wykonanego z wysokiej jakości kompozytu granitowego Fragranit+ to kwintesencja szwajcarskiego stylu projektowania przedmiotów użytkowych. Franke od lat hołduje zasadzie im mniej tym lepiej, tworząc bardzo powściągliwe w swojej formie urządzenia kuchenne, ale zawsze z użyciem materiałów wysokiej jakości. Nie inaczej jest w przypadku zlewozmywaka Kanon, który świetnie odzwierciedla charakter stylistyczny marki Franke.

Minimalistyczny styl podkreśla kwadratowa osłona odpływu, wykonana ze stali szlachetnej. Uwagę zwraca również mały promień zaokrąglenia (10 mm), który sprawia, że zlewozmywak wygląda nowocześnie i łatwo go utrzymać w czystości. Duża, wygodna, przestronna komora ułatwia mycie naczyń oraz dużych kuchennych przedmiotów, takich jak np.: blachy do pieczenia. Dzięki specjalne zaprojektowanej krawędzi wewnętrznej, można komfortowo korzystać z rollmaty i wkładki ociekowej, które umożliwiają dwa poziomy pracy, zwiększając tym samym funkcjonalność komory.

Zlewozmywaki Kanon wyposażone zostały w nowoczesny korek automatyczny Flow Pro, sterowany przyciskiem Easy Click, w wykończeniu ze stali szlachetnej. Został on zaprojektowany w taki sposób, by komponował się z geometryczną formą i podkreślał ich klasyczny styl. Aby uzyskać dostęp do odpływu wody, wystarczy w prosty sposób zdemontować maskownicę.

Ze względu na eleganckie wykończenie i naturalną paletę kolorystyczną w barwach ziemi zlewozmywaki Franke Kanon świetnie sprawdzą się we wnętrzach otwartych na salon. Możemy zamontować je również na wyspie kuchennej, dobierając jedną z wielu dostępnych modeli baterii kuchennych Franke.

Komfort codziennego korzystania z kuchennego zlewozmywaka określa zarówno materiał, z którego został wykonany, jak i dobry projekt. W tym wypadku, dobre jest to, co, sprawdza się przez lata i pozostaje piękne w swojej prostocie - czyli Kanon.

Zlewozmywaki Franke Kanon dostępne są stonowanej gamie naturalnych barw: biały polarny, cappuccino, grafitowy, kamienny szary, kremowy, mokka, onyx, orzechowy. Praktyczne akcesoria dodatkowe: wkładka ociekowa, rollmata i drewniana deska do krojenia oferowane są za dopłatą.

źródło: franke/pieknydom24.pl

M_13365 M_13366 M_13367

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P