Bloczek fundamentowy - sposób na przyśpieszenie prac na budowie

Bloczek fundamentowy - sposób na przyśpieszenie prac na budowie

Poleć znajomemu
2017-11-24 10:04:53

Każdy, kto realizował  prace budowlane wie, że są one zwykle czasochłonne i kosztowne. Jest jednak sposób, by je usprawnić i obniżyć jednocześnie ich koszty. Receptą jest zastosowanie bloczka fundamentowego.

Bloczek fundamentowy to wszechstronny materiał budowlany. Jest konstrukcyjnym elementem murowym, który posiada wiele zalet. Ma uniwersalny rozmiar - 36x25x12 cm, dzięki czemu jest łatwy i szybki w montażu. Charakteryzuje się wysoką trwałością i wytrzymałością mechaniczną. Jest również odporny na zmienne warunki atmosferyczne, w tym ujemne temperatury oraz ogień.

Stosowanie bloczka jest tanie. Posiada on dużo atrakcyjniejszą cenę niż substytucyjne materiały budowlane - jak cegły czy pustaki.

Bloczki fundamentowe posiadają wiele zastosowań. Są wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym oraz ogólnym. Można budować z nich ściany fundamentowe, ściany murowe, ściany zewnętrzne, piwnice oraz słupy. Bloczki fundamentowe znaleźć można w ofercie produktowej ABW Superbruk. Firma dostarcza również informacje i techniczne wsparcie w zakresie doboru i zastosowania produktu.

źródło: superbruk/pieknydom24.pl

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P