SALIT - opływowa propozycja Armatury Kraków

SALIT - opływowa propozycja Armatury Kraków

Poleć znajomemu
2017-11-20 14:51:00

Stan flow, porównywany do płynięcia na fali lub unoszenia się na wodzie, oznacza w psychologii całkowite pochłonięcie jakąś czynnością. Choć możemy tylko domniemywać, czy dali się mu ponieść projektanci linii baterii SALIT, już na pierwszy rzut oka widać, że stworzyli produkt, którego forma ucieleśnia „przepływ”.

Na linię  armatury SALIT składają się baterie: umywalkowe (w tym z obrotową wylewką), wannowe (stojąca i ścienna), zlewozmywakowe (w tym z wyciąganą wylewką) oraz natryskowa i bidetowa. Na tle innych rozwiązań bez wyjątku wyróżniają się niezwykle opływowym kształtem, niemal całkowicie pozwalającym wyeliminować ostre krawędzie i załamania. Swoją formą zdają się one mówić, że wszystko płynie. By spełnić zawartą w kształcie obietnicę, baterie SALIT wyposażono w elementy gwarantujące trwałość przez długie lata.

Producent daje 100-letnią gwarancję na odlewane elementy mosiężne. Zapewnia także, że odpowiedzialne za sterowanie siłą strumienia regulatory ceramiczne będą działać bezawaryjnie przez co najmniej pół dekady. Wszystkie baterie są powleczone warstewką chromu oraz wyposażone w zmniejszający zużycie wody napowietrzacz.

Ceny netto:

  • Bateria SALIT bidetowa: 272 zł
  • Bateria SALIT natryskowa: 213 zł
  • Bateria SALIT umywalkowa: 216 zł
  • Bateria SALIT umywalkowa z wylewką obrotową: 195 zł
  • Bateria SALIT wannowa stojąca: 285 zł
  • Bateria SALIT wannowa ścienna: 285 zł
  • Bateria SALIT zlewozmywakowa stojąca: 298 zł
  • Bateria SALIT zlewozmywakowa stojąca z wyciąganą wylewką: 483 zł

źródło: pieknydom24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Armatura Kraków

Grupa Armatura jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Armatura Kraków SA, jako spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Armatura, świadczy usługi na rzecz spółek zależnych, realizując jednolitą dla wszystkich podmiotów politykę w obszarze rachunkowości, logistyki i zaopatrzenia, administracji i obsługi prawnej oraz zatrudniania

W segmencie baterii Grupa Armatura realizuje pełen cykl produkcyjny baterii: od projektu, poprzez odlew, obróbkę mechaniczną i nakładanie powłok metalicznych, aż po ostateczny montaż produktu i jego kontrolę pod względem jakościowym. Daje to gwarancję jakości i niezawodności produktów, ale i możliwość płynniejszego sterowania produkcją w zależności od popytu rynkowego. Wraz z zakończeniem procesu reorganizacji produkcji Grupy Armatura pod koniec 2011 roku, proces produkcji baterii sanitarnych i natrysków realizowany jest w nowoczesnym zakładzie Armatoora SA, działającym w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Nisku. W ofercie Grupy Armatura znajduje się 27 rodzin baterii z trzech klas: Premium, Middle oraz Basic - w tym baterie termostatyczne i specjalne. W grupie natrysków znajdują się deszczownie, natryski przesuwne, punktowe oraz cała gama akcesoriów natryskowych: węże, rączki.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P