Drewno zaklęte w gresie - płyty Sundeck z linii Libet Ceramic

Drewno zaklęte w gresie - płyty Sundeck z linii Libet Ceramic

Poleć znajomemu
2017-11-16 10:09:00

Starannie odwzorowany rysunek słojów i klasyczne kolory sprawiają, że płyty Sundeck z linii Libet Ceramic idealnie oddają urodę naturalnego drewna. Ale na wyjątkowym designie walory tego produktu się nie kończą. To także ponadprzeciętna wytrzymałość oraz funkcjonalność, charakterystyczne dla wysokiej jakości gresu porcelanowego.

Drewno należy do tych materiałów, które nigdy nie wychodzą z mody i doskonale sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i w nowoczesnych przestrzeniach. Bogata paleta odcieni oraz zróżnicowany układ słojów poszczególnych odmian stanowią nieprzebrane źródło inspiracji dla producentów wyrobów wykończeniowych. Świetnym przykładem wykorzystania potencjału kreacyjnego tego surowca są płyty Sundeck z linii Libet Ceramic. Wykonane z dbałością o każdy detal zapewniają elegancki, naturalny efekt końcowy. Trzy wersje kolorystyczne: ciemna (classic), ciepła (origin) i lekko spatynowana (spirit) oraz dwa praktyczne formaty - kwadrat o boku 60 cm i prostokąt o wymiarach 30 cm x 120 cm, przypominający kształtem drewnianą deskę - stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne. Miłośnicy motywów zaczerpniętych ze świata przyrody mogą też sięgnąć po inne interpretacje urody drewna, proponowane w ramach linii Ceramic (Signature, Nau, Rail oraz NooN). Każda z nich charakteryzuje się odmienną stylistyką, tak więc bez trudu znaleźć można wśród nich wzór pasujący do konkretnej koncepcji nawierzchni.

  • Trudne warunki im nie straszne

Płyty z linii Libet Ceramic są trwałe, wytrzymałe, mrozoodporne, nienasiąkliwe oraz niewrażliwe na działanie takich substancji, jak kwasy czy sól. Nie wymagają konserwacji i są łatwe do utrzymania w czystości - mogą być czyszczone przy użyciu myjki ciśnieniowej. Są też bezpieczne dla użytkowników dzięki wysokiej klasie antypoślizgowości (R11). Wszystkie te cechy sprawiają, że można je stosować nie tylko na tarasie czy przydomowym patio, ale nawet w bardzo wymagających lokalizacjach, takich jak otoczenie basenu czy przestrzenie publiczne. Stanowią one więc znakomitą alternatywę dla swojego naturalnego odpowiednika, którego urokliwy wygląd idzie na ogół w parze z wrażliwością na oddziaływanie niekorzystnych czynników, jak wilgoć, skoki temperatur czy grzyby.

źródło: libet/pieknydom24.pl

M_13166 M_13167 M_13168

O firmie Libet

Libet posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji materiałów nawierzchniowych. Przez ten czas firma stała się synonimem kostek brukowych i płyt tarasowych najwyższej jakości oraz zdobyła nie tylko pozycję lidera na polskim rynku w segmencie kostek Premium, ale również z powodzeniem pełni rolę trendsettera. Produkty sygnowane marką Libet wyróżniają się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również innowacyjnością i ciekawym wzornictwem. W równym stopniu stają się ozdobą posesji prywatnych, jak i przestrzeni publicznych.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P