Mały sposób na duże oszczędności - baterie SCHELL PETIT SC

Mały sposób na duże oszczędności - baterie SCHELL PETIT SC

Poleć znajomemu
2017-10-24 10:19:00

W styczniu 2018 roku wejdzie w życie nowe Prawo wodne, które może spowodować podwyżki cen wody nie tylko dla dużych firm produkcyjnych, lecz również mniejszych odbiorców sieciowych. Z tego powodu warto zainwestować w armatury umywalkowe gwarantujące oszczędne zużycie wody.

Nowe Prawo wodne przewiduje wprowadzenie dodatkowej, stałej opłaty za pobór wód podziemnych i powierzchniowych oraz za wprowadzanie ścieków do wód lub do ziemi, co może spowodować wzrost łącznych rachunków za wodę. Najlepszym sposobem na uniknięcie zwiększonych wydatków na wodę w budynku jest montaż baterii samozamykających. Nowoczesna armatura SCHELL PETIT SC HD-M gwarantuje kompaktowy design, oszczędność nawet do 56% kosztów zużycia wody w porównaniu ze zwykłymi bateriami jednouchwytowymi. Ze względu na wykorzystanie technologii pozwalających na racjonalne gospodarowanie zasobami wodnymi otrzymała 3,1 punktu w systemie klasyfikacji LEED, a także certyfikację WELL PUBLIC.

Źródło oszczędności

Bateria SCHELL PETIT SC to kompaktowa armatura samozamykająca, w której zastosowano zaawansowaną technologię wkładową. Mechanizm jest uruchamiany ręcznie poprzez naciśnięcie poręcznego przycisku umieszczonego w górnej części korpusu, natomiast zamknięcie dopływu wody następuje za pośrednictwem mechanizmu czasowego. W zależności od indywidualnych potrzeb czas wypływu można ustawić w zakresie od 2 do 15 sekund. Specjalny, oszczędny perlator ogranicza przepływ wody do 5 l/min. Możliwa jest również wstępna regulacja temperatury. Optymalny zakres pod kątem oszczędności i komfortu termicznego użytkowników wynosi od 35°C do maksimum 43°C. Użytkownicy mogą także samodzielnie ustawiać wartość temperatury, przekręcając pokrętło na szczycie korpusu zgodnie z oznaczeniami.   Mały sposób na duże oszczędności - baterie SCHELL PETIT SC      

Mały-wielki design

SCHELL PETIT SC to jedna z najmniejszych armatur na rynku. Jej korpus ma wysokość zaledwie 113 mm i średnicę 44 mm, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do niewielkich łazienek, lecz nie tylko. Ze względu na całometalowe wykonanie i odporny na korozję wkład z tworzywa sztucznego sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach poddawanych intensywnemu użytkowaniu. W zależności od potrzeb można ponadto zamówić wersję z perlatorem zabezpieczonym przed kradzieżą. Do produkcji armatur z tej serii używane są wyłącznie materiały nadające się do recyklingu, dzięki czemu są one w pełni przyjazne środowisku.

źródło: schell/pięknydom24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Schell

SCHELL Polska Sp. z o.o., będącą polskim oddziałem SCHELL GmbH & Co.KG jet obecna na polskim rynku od 11 lat. Należy do wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych w branży armatury sanitarnej. Bogate portfolio obejmuje takie grupy produktów jak: armatura sanitarna, przyłączeniowa, grzewcza i gazowa, systemy spłukiwania do WC i pisuarów oraz zawory kątowe. Dzięki swojej kompleksowej ofercie, powstałej w oparciu o siedemdziesięcioletnie doświadczenie i europejskie standardy jakościowe, firma wychodzi naprzeciw wymagającym potrzebom architektów i planistów przestrzeni publicznych. Wyznacznikiem jej działań jest hasło SCHELL inside, dające wszystkim inwestorom i użytkownikom gwarancję wysokiej jakości, długowieczności i bezawaryjności rozwiązań sygnowanych marką SCHELL. Funkcjonalność i wzornictwo asortymentu sygnowanego marką SCHELL doceniło już wielu projektantów w całej Europie.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P