Tylko jeden egzemplarz w Twoim domu

Tylko jeden egzemplarz w Twoim domu

Poleć znajomemu
2017-10-12 14:17:00

Unikatowość, indywidualność. Dwa słowa, które znaczą wiele. Pokazują na czym nam zależy i czego poszukujemy kiedy jesteśmy na etapie urządzania swojego mieszkania. Odchodzimy już od wnętrz, które wyglądają jak te z katalogu. Chcemy, żeby nasze własne „m” miało nasz charakter. Szukamy co raz częściej rozwiązań „uszytych na miarę”, specjalnie dla nas. Sami możemy zaprojektować już nie tylko meble, ale i grzejnik. Marka LUXRAD daję możliwość pełnej personalizacji naszego grzejnika

Na czym polega unikatowość? Nie jest to powielenie dostępnych projektów, rozwiązań. Daje nam poczucie wyjątkowości. Podobnie jak indywidualizm. Chcemy mieć coś zaprojektowane tylko dla nas, z myślą o nas. A już najlepiej jak możemy sami to zaprojektować i mieć pewność, że nikt inny nie wejdzie w posiadanie przedmiotu chociaż odrobinę podobnego do naszego. Wielu producentów zarówno tych dużych, jak i małych daje nam szerokie możliwości… kombinowania. Kombinowania z ich produktem. Tu coś dodamy, tam odejmiemy i mamy produkt, który jest inny niż z katalogu. Ma to swoje plusy. Rozbudzamy w ten sposób naszą kreatywność i tworzymy coś całkowicie pod nas samych. Co ciekawe, nawet zmieniamy meble z dużych, sieciowych sklepów. Przemalujemy, zmienimy gałki i mamy już zupełnie nowy, inny i przede wszystkim nasz mebel.

Projektanci marki LUXRAD wyszli z podobnego założenia, dając swoim Klientom możliwość stworzenia swojego grzejnika w wersji dostępnej tylko dla nas samych. Model Niagara ze szklanką osłoną posiada opcje  personalizacji czyli możemy skorzystać albo z gotowych wzorów, dostępnych w ofercie, albo stworzyć swoją własną grafikę. Sam grzejnik posiada prostokoątny kształt, przez co idealnie wpasuje się do wielu pomieszczeń. Model ten jest zbudowany z płaskich paneli o zaokrąglonych krawędziach, do których w precyzyjny sposób zamocowano osłonę ze szkła hartowanego z grafiką lub zdjęciem. To innowacyjne podejście do grzejnika, sprawia, że możemy mieć produkt jedyny w swoim rodzaju - taki, jaki sami sobie zaprojektujemy. Połączenie stali, szkła i własnego pomysłu.

Chęć personalizacji produktu od jakiegoś czasu jest coraz bardziej zauważalną potrzebą ze strony Klientów. O ile kiedyś dotyczyła najczęściej małych elementów - pamiątek czy też biżuterii, tak teraz idziemy krok dalej i chcemy, żeby nasze meble w mieszkaniu były unikatowe, jedyne i oczywiście niepotwrzalne. Marka LUXRAD obserwując rynek i wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów stara się od lat dostarczać im rozwiązania, które w pełni spełnią ich oczekiwania. Tak właśnie zrodził się pomysł na grzejnik z własną grafiką.

źrodło: luxrad/pięknydom24.pl

M_12814 M_12815 M_12816

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Luxrad

Luxrad to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 1996 roku. Od początku istnienia cała produkcja odbywa się w Polsce. Luxrad tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem. Jest pierwszym Polskim producentem, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników oraz opatentował technologie Wulkan. Firma posiada najszerszy asortyment oraz daje możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P