Peka: Przyjazna kuchnia w zgodzie z naturą

Peka: Przyjazna kuchnia w zgodzie z naturą

Poleć znajomemu
2017-10-02 11:25:00

Kuchnia jest wnętrzem szczególnym, dlatego tak duży nacisk kładzie się na jej aranżację. Coraz częściej stosujemy w niej naturalne materiały oraz rozwiązania ułatwiające sięganie po produkty z szafek i ich organizację. Wszystko wskazuje na to, że ten trend będzie się jeszcze długo utrzymywał. Kuchnia ma być przytulna i ładna, ale przede wszystkim funkcjonalna, praktyczna i wygodna.

Mieszkanie jest naszym schronieniem. Tu, jak nigdzie indziej, odetniemy się od codziennego zgiełku, zrelaksujemy i spotkamy z przyjaciółmi. Mając swoje „cztery kąty” chcemy, by były w każdym detalu idealne i dopracowane. Z tego powodu dużą rolę przywiązujemy do wystroju. Powinno być: estetyczne, ale też wygodne i funkcjonalne. Jednym z pomieszczeń, jakiemu poświęcamy najwięcej uwagi, jest kuchnia. To właśnie w niej spędzamy najwięcej czasu. Wspólnie gotujemy i spożywamy posiłki. Obowiązującym trendem jest więc kuchnia tętniąca życiem. - Stąd też coraz więcej wysp kuchennych i dłuższych, dobrze oświetlonych blatów. Tak, by każdy miał dostęp do powierzchni roboczej i mógł mieć udział w przygotowywaniu potrawy, jednocześnie gawędząc z innymi kucharzami - zauważa Dagmara Jakubczak - znana blogerka wnętrzarska i projektantka.

Zastosowanie systemów PEKA sprawia, że każdy centymetr powierzchni kuchni jest zagospodarowany zgodnie z potrzebami i preferencjami domowników. Pojemność i funkcjonalność pakownych systemów typu cargo zaskoczy nawet najbardziej wymagającego zwolennika racjonalnego gospodarowania przestrzenią.  W przemyślanej i dobrze zaplanowanej kuchni wszystko czego potrzebujesz jest w zasięgu ręki.

Zauważalnym trendem jest także łączenie różnych materiałów, faktur, wzorów i kolorów. Ostatecznie decydujemy się (zazwyczaj) na ujednoliconą kolorystykę. Ma być estetycznie i spójnie. W kuchni idealnie odnajdują się naturalne materiały, jak: drewno, metal, kamień, beton, ceramika, glina i szkło. Umiejętne ich połączenie sprawia, że całość wygląda harmonijnie i naturalnie oraz pozwala na dużą swobodę aranżacyjną. - Pamiętajmy, że według trendów najważniejsza obecnie jest wygoda, łatwość użytkowania i dobra dostępność - kontynuuje Dagmara Jakubczak. - Tak, aby sięgnąć ręką po przyprawę lub potrzebne narzędzie, nie przerywając rozmowy przy wspólnym pichceniu.

Szafki cargo i obniżane półki wysuwane jednym ruchem ręki, separatory, dzięki którym mieści się wiele produktów nawet w niewielkich szafkach i wiele szuflad i schowków - to wszystko czyni kuchnię przyjazną i niezwykle funkcjonalną. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, proponują nam bardzo praktyczne rozwiązania, które sprawiają, że gotowanie staje się przyjemnością, a nawet pasją. Kuchnia to miejsce, w którym natura i technologia idą ze sobą w parze.  Peka: Przyjazna kuchnia w zgodzie z naturą

źródło: peka/pięknydom24.pl

M_12731 M_12733

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P