Nowa kolekcja wypoczynkowa Adelaide

Nowa kolekcja wypoczynkowa Adelaide

Poleć znajomemu
2017-09-07 11:44:00

Jedną z nowości BoConcept na sezon 2018 jest kolekcja wypoczynkowa Adelaide będąca rozwinięciem popularnej serii krzeseł do jadalni Adelaide. Projektant Henrik Pedersen opisuje w jaki sposób powstała i jaka jest jej idea.

BoConcept, które duński design tworzy już od 65 lat, prezentuje nową stylową kolekcję do salonu, inspirowaną krzesłem do jadalni Adelaide. Nowa kolekcja przenosi skandynawski charakter i prostotę z jadalni do salonu i innych pokojów z nową sofą, fotelem, stolikiem kawowym i stołkiem barowym.

Krzesło do jadalni Adelaide wprowadzone do sprzedaży w 2014 roku, będące połączeniem tradycyjnego duńskiego designu z nowoczesnym skandynawskim, już od pierwszych dni swojej premiery stało się jednym ze sztandarowych produktów BoConcept.

Nowa sofa Adelaide o charakterystycznych podłokietnikach i oparciu dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i skór. W ciemnej skórze lub grubej tkaninie uzyska nowoczesny i przyjemny dla oka wygląd. To samo dotyczy nowego fotela Adelaide, gdzie poza wyborem wielu różnych kolorów i materiałów, masz możliwość wybrania pomiędzy klasycznymi czteroma nogami a jedną nogą centralną z funkcją obrotu.

Wszystkie produkty z nowej kolekcji wypoczynkowej Adelaide spełniają wysokie standardy BoConcept w zakresie jakości, komfortu i możliwości personalizacji.

Kolekcja wypoczynkowa Adelaide w skrócie:

  • Sofa Adelaide dostępna jest w 3 wielkościach (3-osobowa, 2½-osobowa lub 2-osobowa), z dwoma rodzajami nóg (dąb klasyczny lub dąb w kolorze espresso) oraz we wszystkich tkaninach i skórach z kolekcji BoConcept. 
  • Fotel Adelaide dostępny jest w wersji z czteroma nogami w klasycznym dębie lub dębie w kolorze espresso lub jedną noga centralną z funkcją obrotu oraz we wszystkich tkaninach i skórach z kolekcji BoConcept.
  • Stolik kawowy Adelaide dostępny jest w dębie klasycznym i dębie w kolorze espresso. 
  • Stołek barowy Adelaide to rozwinięcie klasycznej wersji krzesła do jadalni Adelaide.

Kolekcja wypoczynkowa Adelaide dostępna jest od 1 września 2017 roku we wszystkich salonach BoConcept

źródło: boconcept/pieknydom24.pl

M_12552 M_12551 M_12550 M_12549 M_12548 M_12553
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P