Tikkurila Betoloux Akva: szybki sposób na niezwykłą podłogę

Tikkurila Betoloux Akva: szybki sposób na niezwykłą podłogę

Poleć znajomemu
2017-06-20 13:34:34

Od teraz wpatrywanie się w podłogę wcale nie musi oznaczać, że ktoś jest nieśmiały. Wręcz przeciwnie - może to być oznaka podziwiania przez tę osobę powierzchni pomalowanej innowacyjną wodorozcieńczalną farbą Tikkurila Betolux Akva! Dzięki niej stara i wymagająca renowacji podłoga może przybrać zupełnie nowe kolory. Wysoka trwałość farby zapewni jej świeży i atrakcyjny wygląd na wiele kolejnych lat.

Każda podłoga, wykonana nawet z najtrwalszych surowców takich jak metal, beton czy drewno ulega z czasem zniszczeniu. W trakcie wieloletniego użytkowania mogą się pojawić na nich nieestetyczne rysy, przetarcia, przebarwienia czy nawet ubytki. Zaletą tych materiałów jest jednak to, że w łatwy sposób można dokonać renowacji i przywrócić im pierwotny blask. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest pomalowanie podłogi kryjącą farbą. Taki zabieg pozwoli uzyskać piękną i gładką powierzchnię, bez konieczności wymiany np. całego parkietu. Rozwiązaniem jest nowy, innowacyjny produkt Tikkurila Betolux Akva. Przeznaczony jest do malowania drewnianych, metalowych i betonowych podłóg oraz schodów wewnętrznych. Farba tworzy półpołyskową powłokę, nadającą elegancki efekt wykończenia. Dzięki ekologicznej recepturze, która umożliwiła stworzenie farby o neutralnym zapachu oraz szybkoschnącej formule, nie musimy wyprowadzać się z domu na czas malowania. Farba dostępna jest w ponad 2 tys. odcieni z mieszalnika ze wzorników Tikkurila Symphony, NCS i RAL. Tak bogata paleta barw pozwala na stworzenie rożnych wzorów i wykreowanie indywidualnego świata kolorowych podłóg. Dzięki temu stare, zniszczone i wytarte powierzchnie nabiorą nowego charakteru.

Nowa podłoga w naszym domu to mała, a zarazem wielka zmiana. Dokonanie wnętrzarskiej metamorfozy nigdy nie było takie proste!

źródło: tikkurila/pieknydom24.pl

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Farby i lakiery

O firmie Tikkurila

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P