Roto Patio Alversa do aluminium

Roto Patio Alversa do aluminium

Poleć znajomemu
2017-05-18 13:24:00

Nowe systemy przesuwne Roto Patio Alversa do profili aluminiowych miały swoją premierę na tegorocznych targach BAU w Monachium.

System Roto Patio Alversa AL występuje w 3 wersjach: uchylno-przesuwnej Alversa KS, równolegle-przesuwnej z bezpieczną, niewidoczną od zewnątrz mikrowentylacją Alversa PS oraz Alversa PS Air Com: równolegle przesuwnej z wygodną wentylacją w pozycji uchylnej. To ostatnie jest rozwiązaniem unikatowym na rynku. Nowością jest również intuicyjna obsługa wszystkich wariantów systemu: przesuwanie drzwi tarasowych odbywa się zawsze w pozycji poziomej klamki.

Ponadto okucia do drzwi tarasowych równolegle i uchylno-przesuwnych z aluminium mają największe na rynku odstawienie skrzydła od ramy: 22 mm. To ważny argument z punktu widzenia użytkowników - system można stosować do grubych profili z ciężkimi pakietami szybowymi, dzięki którym więcej ciepła zostaje w domu.

źródło: roto/pięknydom24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P