Celebrujemy Wielkanoc z Fryklӧvern

Celebrujemy Wielkanoc z Fryklӧvern

Poleć znajomemu
2017-04-05 09:11:00

Wielkanoc to dla wielu z nas jedne z ważniejszych świąt w roku. Nakrywając stół w tym wyjątkowym okresie zwracamy więc uwagę na każdy detal. Chcąc nadać serwowanym daniom elegancką oprawę, najczęściej sięgamy po piękną, porcelanową zastawę. Serwis Celebration od Fryklӧvern został stworzony właśnie z myślą o tak odświętnych okazjach.

Biała porcelana to klasyka i elegancja sama w sobie. Właśnie dlatego, doskonale prezentuje się na świątecznym stole. Serwis Celebration wyróżnia finezyjna forma o lekko falistych krawędziach naczyń oraz subtelne, nanoszone ręcznie zdobienia w odcieniach subtelnego grafitu. Uwagę zwracają także połyskujące platyną brzegi serwisu, które dodają zastawie wytworności i luksusu.

Tak wysublimowana, klasyczna propozycja to wręcz doskonałe tło umożliwiające skomponowanie niepowtarzalnej aranżacji stołu. W tym celu możemy sięgnąć nie tylko po szerokie spectrum serwet, sztućców, szklanek i kieliszków, ale przede wszystkim po elementy nieodłącznie kojarzące się z tymi wyjątkowymi świętami - kolorowe pisanki oraz piękne, świeże kwiaty. Jeśli chcemy zaskoczyć naszych bliskich, warto wykorzystać elementy serwisu w nieoczywisty sposób. Eleganckie kieliszki - zamiast wazoników oraz piękne kubki - zamiast doniczek z pewnością dodadzą całej aranżacji charakteru i pomogą stworzyć wyjątkową, wiosenną atmosferę Świąt.

źródło: fyrklovern/pieknydom24.pl

M_11370 M_11371 M_11372

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Zastawy stołowe

O firmie Fyrklovern

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. „Piękno, funkcjonalność i ponadczasowe wzornictwo stanowią inspirację do miłego spędzenia czasu przy stole” - to hasło przyświeca Fyrklövern przy projektowania najwyższej jakości porcelany.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P