Okap szufladowy Mythos Pull-Out Touch z nagrodą  iF Design Award 2017

Okap szufladowy Mythos Pull-Out Touch z nagrodą iF Design Award 2017

Poleć znajomemu
2017-03-03 08:12:00

Dyskretnie ukryty w szafce, gdy nie jest używany, elegancko i łatwo wysuwa się w gotowości do pracy - prosty i wydawałoby się niepozorny okap szufladowy. W zasadzie tak, ale najnowszy okap Franke Mythos Pull-Out Touch przełamuje ten stereotyp. Nie tylko dlatego, że jego ascetyczne wzornictwo właśnie zostało docenione przez jury międzynarodowego konkursu iF Design Award 2017, ale także z powodu innowacyjnej technologii, którą skrywa stalowa obudowa.

Prosta, oszczędna forma okapu Mythos Pull-Out Touch doskonale wpisała się w jeden z współczesnych dyktatów designu: mniej znaczy lepiej. Bezpretensjonalne proporcje, symetrycznie wysuwany pochłaniacz i biała szklana obudowa zapracowały wspólnie na tę zaszczytną nagrodę. Przemyślana technologia urządzenia czyli wskaźnik nasycenia filtra węglowego oraz silnik Nautilius, który z mocą 125W pracuje cicho i wydajnie na każdym z 3 biegów, w obiegu otwartym wymienia max. 500 m³ powietrza na godzinę, przy poziomie głośności 70 dB(A). Sterowanie dotykowe Ghost Control i regulacja mocy oświetlenia lub filtr aluminiowy, przystosowany do mycia w zmywarce to dodatki, które zmieniają to niepozorne urządzenie w kuchennego bohatera. Okap Mythos Pull-Out Touch dostępny jest w dwóch szerokościach: 90 i 60 cm.

Okap szufladowy przeznaczony jest do zabudowy czyli montowany jest pod szafką, zamocowaną bezpośrednio nad płytą grzewczą. Mechanizm pochłaniacza działa automatycznie po wysunięciu okapu. iF Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych nagród w zakresie wzornictwa przemysłowego. Konkurs ma ponad 60-letnią tradycję. Nagradza produkty o wyjątkowym designie i wyróżniające się innowacyjnością. W tegorocznej edycji 58 międzynarodowych jurorów oceniało 5750 projektów z 59 krajów.

źródło: franke/pieknydom24.pl

M_11081 M_11082

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P