Falmec - płyty indukcyjne - Nowość

Poleć znajomemu
Falmec - płyty indukcyjne - Nowość 2017-02-15 11:33:00

Falmec proponuje nową kolekcję płyt indukcyjnych, specjalnie zaprojektowanych, aby połączyć design i wykorzystać właściwości okapu. Maksymalna precyzja w zarządzaniu temperaturami, szybkość w osiągnięciu idealnego stopnia gotowania, idealne wymiary, aby sprostać wymaganiom w zakresie korzystania z przestrzeni i ruchu. Z płytami indukcyjnymi Falmec wygodnie i z łatwością można osiągnąć niezwykłe wyniki w kuchni.

Płyty indukcyjne dostępne w ofercie Falmec łączą w sobie szereg innowacyjnych rozwiązań. Należą do nich m.in. ekstremalnie krótki czas doprowadzania do wrzenia i szybka reakcja na zmianę ustawień mocy. Ciepło wytwarzane jest bezpośrednio w dnie garnka, dzięki czemu płyta rozgrzewa się w niewielkim stopniu. Zapewnia to oszczędność energii, czasu oraz zapewnia komfort obsługi. Płyty indukcyjne wyposażono w funkcję Booster. Urządzenia wyróżniają się elastycznością użytkowania, którą zapewni funkcja Bridge - pozwala na łączenie dwóch pól grzejnych tworząc jedno. Kolejną funkcją jest Recall (stopand go), pozwala na czasowe wyłączenie płyty, np. aby odebrać telefon. Funkcja wznowienia Keep Warm - pozwala na utrzymanie stałej temperatury. Dwie płyty wykorzystują system Dialoque, która pozwala na zarządzanie funkcjami wykorzystywanymi w okapie, aby zarządzać nimi z poziomu płyty indukcyjnej. Komunikacja pomiędzy urządzeniami odbywa się przy pomocy fal radiowych bez konieczności posiadania dodatkowych urządzeń odbierających.

W ofercie znajdziemy 5 modeli płyt indukcyjnych:

  1.  Płyta indukcyjna 31 cm, dwa pola, cena 2 999 zł.
  2.  Płyta indukcyjna 59 cm, cztery pola, cena 4 099 zł.
  3.  Płyta indukcyjna 59 cm, cztery pola, cena 4 699 zł.
  4.  Płyta indukcyjna 78 cm, cztery pola, cena 5 399 zł.
  5.  Płyta indukcyjna 78 cm, cztery pola, cena 5 999 zł.

źrodło: falmec/pięknydom24.pl 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P