Aranżacja stołu w zimowym klimacie Serwis Victoria od Fyrklövern

Aranżacja stołu w zimowym klimacie Serwis Victoria od Fyrklövern

Poleć znajomemu
2017-02-14 13:27:00

Zimowa aura sprzyja przygotowywaniu posiłków w domu i delektowaniu się chwilami w gronie najbliższych. Podejmując gości lub serwując rodzinny obiad, zadbajmy o atrakcyjną dekorację stołu. W tym czasie, szczególnie pięknie będą prezentować się nawiązania do zimowego krajobrazu a całość dopełni elegancki serwis Victoria od Fyrklövern.

Śnieżna biel za oknem i puch skrzypiący pod stopami to kwintesencja pięknej i nastrojowej pory roku, jaką niewątpliwie jest zima. Właśnie teraz, przygotowując uroczysty posiłek, warto pokusić się o akcenty podkreślające jej magię. Ręcznie zdobiona porcelana od Fyrklövern doskonale sprawdzi się w zimowej aranżacji stołu. Delikatna biel zastawy Victoria, jej finezyjny kształt oraz precyzyjne, ręcznie nanoszone zdobienia w formie subtelnych wstęg, stanowią zaproszenie do zimowej uczty i zachęcają do spędzenia czasu w doskonałej atmosferze.

Romantyczna forma zastawy stworzonej z okazji zaślubin szwedzkiej księżniczki Victorii oraz inkrustowania wykonane z 18-karatowego złota, nadadzą każdej uroczystości wyjątkowy klimat. By dopełnić zimową stylizację stołu, sięgnijmy po iskrzące się, oszronione ozdoby w kształcie śnieżynek. Przełamaniem bieli będzie pastelowy bieżnik, jasnoszare, płócienne serwety i świeże, bladoróżowe kwiaty. Całość kompozycji znakomicie podkreśli wijący się, ciemnozielony bluszcz, doskonale współgrający z opływowymi kształtami i zdobieniami porcelany Victoria. Taka zimowa aranżacja stołu, zachwyci elegancją i dopełni wyjątkową atmosferę spotkania z bliskimi przy kominku i świecach.

źródło: fyrklövern/pięknydom24.pl

M_10945 M_10946

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P