Nowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDD

Nowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDD

Poleć znajomemu
2017-02-02 08:13:00

IKEA po raz kolejny postanowiła zabawić się modą. Tym razem do współpracy zaprosiła brytyjskiego projektanta Kita Neale’a, znanego z wyrazistych wzorów i nadruków. Nowa limitowana kolekcja SPRIDD emanuje eklektyzmem, energią i zabawą.  W IKEA Kraków dostępna będzie od początku lutego 2017 roku.

Seria SPRIDD to kolejny z projektów IKEA oparty na kolaboracji ze światem mody. Po sukcesie dwóch poprzednich kolekcji, powstałych we współpracy ze światowej sławy artystami - Katie Eary oraz Walterem Van Beirendonckiem - IKEA przygotowała kolekcję inspirowaną kulturą młodzieżową oraz różnymi stylami muzycznymi.

- Wszystko, co tworzymy, musi mieć jakiś cel, nie może być jedynie produktem. Moda jest bardzo zmienna i kapryśna, ale my staramy się tacy nie być. Staramy się być świadomi. Przy czym cel naszej pracy może być tak prosty jak to, żeby coś było ładne. Chcemy w ponurym świecie dawać piękno, radość i zabawę  - podkreślił Kit Neale.

Na kolekcję składają się tętniące życiem i oparte na nadrukach namioty, torby, pudełka, pościele, termosy, kubki, talerze, a nawet koszulki.

- SPRIDD to niezwykle energetyczna i swobodna kolekcja. Wspólnym mianownikiem wszystkich jej elementów jest dobra zabaw, wyrażona poprzez niezwykłe wzory i nietuzinkowe detale.  Tworzą one unikalną, zaskakującą całość, będącą doskonałą odpowiedzią na współczesne trendy - powiedziała Maria Matyszczak, Kierownik działu komunikacji i projektowania wnętrz w IKEA Kraków.

Kit Neale to urodzony i wychowany w Londynie projektant mody męskiej, znany przede wszystkim ze śmiałych nadruków, często nawiązujących do życia i kultury Wielkiej Brytanii. Jego marka uważana jest za najciekawszy wschodzący brand na londyńskiej scenie mody. Inspirujący się różnymi kulturami oraz ich wpływem na codzienne życie, Kit Neal proponuje całkowicie nowe spojrzenie na brytyjską modę męską i męski styl.

źródło: ikea/pieknydom24.pl

M_10859 M_10860 M_10861

O firmie IKEA

IKEA jest innowatorem oraz doradcą w zakresie wyposażenia wnętrz, którego celem jest tworzenie lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi. IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA w Polsce posiada obecnie osiem sklepów, które w roku finansowym 2013 odwiedziło ponad 20 milionów osób. Ponadto, poprzez Inter IKEA Centre Group Poland, firma zbudowała i zarządza siedmioma parkami oraz centrami handlowymi. W Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowane jest Regionalne Centrum Dystrybucyjne, które obsługuje sklepy IKEA w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Biuro Zakupów współpracuje z producentami mebli i artykułów wyposażenia wnętrz w regionie Europy Centralnej, dostarczając je do sieci IKEA na całym świecie.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P