Oryginalne przesłony okienne Anwis
Anwis Plisa

Oryginalne przesłony okienne Anwis

Poleć znajomemu
2015-12-28 12:31:00

Markowe produkty są synonimem wysokiej jakości i trwałości. Aby je wyróżnić od innych, producenci ubrań wszywają specjalnie zaprojektowane metki. Swoje produkty oznaczają również renomowani producenci akcesoriów okiennych - rolet, żaluzji i moskitier.

Przesłony okienne firmy ANWIS wyróżniają się trwałością i nowoczesnym designem. Każda z nich jest przygotowywana z myślą o komforcie przyszłych użytkowników. Firma dokłada wszelkich starań do zachowania wysokiej jakości oraz funkcjonalności oferowanych wyrobów. Do ich wykonania wykorzystywane są najlepsze tkaniny i opatentowane rozwiązania, a każdy etap produkcji podlega ścisłej kontroli. Jak zatem sprawdzić, czy kupiony przez nas produkt jest oryginalny?

Pewnym wyznacznikiem przy weryfikacji jest… estetyka. Podejrzenia powinna wzbudzić niska jakość tkaniny i mało precyzyjne wykonanie elementów z tworzywa lub stali (kaset, listew dolnych, uchwytów, łańcuszków). Renomowani producenci, wśród których jest firma ANWIS, stawiają na najlepsze tkaniny, posiadające stosowne certyfikaty. Dbają również o klientów, spełniając ostre kryteria obowiązujących norm. Dotyczy to zwłaszcza zastosowanych w przesłonach elementów sterowania (koralików sznurków), które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu najmłodszych domowników. Rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa, jak np. łączniki i uchwyty bezpieczeństwa czy samorozpinające się elementy, a także napinacze sznurków i łańcuszków stosowane w przesłonach ANWIS zostały dokładnie przetestowane, tak aby umożliwić komfortową obsługę przesłon okiennych i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo naszym pociechom.

Największą pewność jednak zyskamy, zamawiając osłony przeciwsłoneczne u dystrybutorów ANWIS. Oferują oni fachową pomoc ekspertów, którzy doradzą, jak „skroić” przesłony na miarę, według naszych potrzeb, gustu i funkcji pomieszczenia. Potwierdzeniem oryginalności osłon okiennych jest oznaczenie go srebrnym logo, wygrawerowanym na płytce metalowej lub folii aluminiowej. Jest ona umieszczana na widocznym miejscu. Łatwo więc sprawdzić, czy produkt, który chcemy kupić lub już kupiliśmy jest oryginałem. Taka „metka” pomoże nam odróżnić oryginalną przesłonę okienną od podróbki. To jednak nie wszystko. Tylko oryginalne przesłony ANWIS są objęte 3-letnią gwarancją na zachowanie przez tkaninę koloru i właściwości oraz niezawodne działanie mechanizmu sterowania. Aby nie stracić gwarancji, najlepiej zlecić montaż osłony polecanym przez dystrybutorów ekipom. Przeszkoleni przez ANWIS fachowcy, którzy będą instalować rolety lub żaluzje zrobią to zgodnie z zaleceniami producenta i użyją do tego odpowiednich narzędzi. Będą umiejętnie obchodzić się z produktem i zastosują wszystkie niezbędne elementy zgodnie z ich przeznaczeniem. Dzięki temu precyzyjnie zamontowane będą estetycznie wyglądać i dobrze nam służyć.

źródło: anwis/pięknydom24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Anwis

Firma ANWIS Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych oraz szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P