Coraz piękniej w łazience

Coraz piękniej w łazience

Poleć znajomemu
2015-10-28 12:05:00

Oczekuję, że moja toaleta będzie higienicznie czysta, bez nieestetycznych zacieków i uporczywego kamienia. Chcę, aby dobywał się z niej piękny zapach, a design wybranego środka czystości dobrze komponował się z kolorystyką dominującą w łazience. Znamy coś, co spełni te żądania!

Piękna łazienka to nieskazitelnie biała toaleta o powierzchni wolnej od nieestetycznych zacieków oraz kamienia będącego skupiskiem chorobotwórczych bakterii. W takim miejscu zapach zawsze jest świeży, przywodząc na myśl higieniczną czystość. Nawet środki toaletowe, które znajdą się w idealnej łazience, muszą komponować się z jej stylem i kolorystyką. Czerpiąc inspirację z tych potrzeb, Brait stworzył dekoracyjne nowości -  kostki toaletowe, które cechują się nie tylko wysokimi właściwościami czyszczącymi, ale dodatkowo pięknie wyglądają, ozdabiając toaletę. 

Jaki kolor wybierzesz?

Brait Decor to linia dekoracyjnych kostek toaletowych o fantazyjnym wzornictwie dla pięknie wyglądającej toalety. Nowości wyróżnia zarówno żywa kolorystyka, jak i warianty zapachowe bazujące na intensywnych, odświeżających nutach kojarzących się z higieniczną czystością. Brait Decor Floral w kolorze czarnym sprawdzi się w nowoczesnej lub minimalistycznej łazience. W tej monochromatycznej kostce kryje się intensywny zapach kwiatowy z dominującą nutą cytrusową. Kolejną propozycją jest Brait Decor Fruits, kostka która doda łazience domowej przytulności. W wariancie Fruits kolor ciepłego różu idealnie komponuje się z zapachem słodkich owoców. Ostatnią propozycją z nowej linii jest Brait Decor Fresh pasujący praktycznie do każdej łazienki. Kostka została utrzymana w kolorze niebieskim, natomiast sam zapach nawiązuje do odświeżających, lekko morskich nut.  Coraz piękniej w łazience

Dodajmy, że kostki Brait Dekor to nie tylko piękny zapach uwalniany każdorazowo po spłukaniu wody w toalecie. Dzięki otwartemu od tyłu koszykowi oraz zastosowanej recepturze, kostki wykazują wysokie właściwości czyszczące. Zmiękczają wodę, zapobiegają odkładaniu się kamienia będącego źródłem bakterii oraz skutecznie neutralizują przykre zapachy.

  • Kostki Brait Dekor kosztują ok. 3,20 zł. Każda pozwala na 60 spłukań.

źródło: brait/pięknydom24.pl 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Oras

Firma Oras powstała w Finlandii w 1945 roku. Od lat jest liderem w projektowaniu i produkcji armatury łączącej ekologiczne rozwiązania, nowoczesny design i inteligentne systemy. Działa w 18 krajach Europy. W Polsce obecna jest od 1998 roku. Posiada 2 fabryki: w Finlandii i Polsce. Jednym z kluczowych założeń, którymi kieruje się firma jest dbałość o środowisko. Producent posiada w ofercie inteligentną armaturę elektroniczną, baterie jednouchwytowe i termostatyczne, pozwalające w łatwy i przyjazny sposób oszczędzać wodę i energię. Firma współpracuje ze znanymi projektantami m.in. włoskim domem projektowym Alessi. Jakość produktów Oras potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P