Nowa kabina Vanilla - piękno i wygoda każdego dnia

Nowa kabina Vanilla - piękno i wygoda każdego dnia

Poleć znajomemu
2014-10-09 13:16:00

Wiedząc, jak ważny jest komfort codziennej kąpieli i jednocześnie dbałość o wygląd łazienki, marka Deante wprowadziła nowy produkt z kategorii kabin prysznicowych, zaspokajający obydwie te potrzeby - model Vanilla, który uzupełnia dotychczasową serię.

Dzięki przesuwnym drzwiom, niewymagającym dodatkowej przestrzeni w łazience, nowa kabina idealnie sprawdzi się na małych powierzchniach. Niewielki metraż nie wymaga jednak rezygnacji z atrakcyjności produktu. Dwie transparentne szyby kabiny zostały osadzone w eleganckich i szerokich chromowanych profilach, które dodatkowo ułatwiają montaż i niwelują krzywiznę ścian łazienki. Współgrający z nimi, chromowany dwupunktowy uchwyt jest zarówno ozdobą, jak i funkcjonalnym elementem kabiny. Ścianki Vanillii zostały pokryte powłoką Active Cover, która dzięki ochronie przed powstawaniem osadu i kamienia pomaga utrzymać kabinę w czystości. Zamknięcie drzwi cichą uszczelką magnetyczną jest dodatkową zaletą produktu, gdyż niweluje hałas. O wysokiej jakości kabiny świadczy materiał wykonania: szkło hartowane gwarantujące trwałość i stabilność ścian. Vanilla, zależnie od upodobań użytkowników, nadaje się do montażu bezpośrednio na posadzce lub wraz z brodzikiem. Nowa kabina Vanilla - piękno i wygoda każdego dnia

Dane techniczne

  • Wymiar boczny 900 mm
  • Wymiar boczny 800 mm
  • Wysokość 1850 mm
  • Kształt półokrągły

źródło: deante/pięknydom24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Deante

Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Firma posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P