Franke: Chłodziarko - zamrażarka FCB 3401 NS XS

Franke: Chłodziarko - zamrażarka FCB 3401 NS XS

Poleć znajomemu
2013-07-03 10:00:00

Bezpieczne przechowywanie żywności z zachowaniem świeżości oraz właściwości odżywczych to główne zadanie chłodziarek Franke. Dodatkowa oszczędność energii oraz inteligentne rozwiązania sprawiają, że urządzenia te są chętnie wybierane przez konsumentów.  Chłodziarka jest podstawowym urządzeniem kuchennym, które pracuje całą dobę, cały rok, bez żadnych przerw. Projektanci marki Franke zastosowali praktyczne rozwiązania, które wpływają na komfort korzystania z urządzenia w każdym momencie. Funkcję Holiday można wykorzystać podczas urlopu lub długiego wyjazdu.

W trybie Holiday chłodziarka utrzymuje obniżoną temperaturę do poziomu „stand-by” eliminując powstawanie brzydkich zapachów czy pleśni przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii. Dla pozostających w wakacje w domu i spędzających czas w gronie rodziny lub znajomych przydatne będą natomiast funkcje: Super Cool do schładzania oraz Super Frost do zamrażania - w ultra szybkim trybie dużych ilości produktów spożywczych np.: bezpośrednio po powrocie z zakupów lub tuż przed wizytą gości. Ergonomia użytkowania jest podstawowym kryterium wyboru konkretnego modelu chłodziarki, równolegle z dopasowaniem do stylu urządzenia kuchni czy indywidualnych nawyków żywieniowych domowników. Wszystkie modele wolnostojących chłodziarek Franke wyprodukowane zostały ze stali szlachetnej.

Franke: Chłodziarko - zamrażarka FCB 3401 NS XSChłodziarko - zamrażarka wolnostojąca FCB 3401 NS XS

 • Systemy i funkcje: NO FROST, Super Frost, Super Cool, Holiday, automatyczne rozmrażanie
 • Łączna pojemność 346 litrów
 • Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem cyfrowym
 • Klasa energetyczna A+
 • Zdolność zamrożenia 11 kg / 24h
 • Zdolność przechowywania awaryjnego 18 godzin
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.) [mm] 595 x 1860 x 670
 • Sugerowana cena 4 499 zł
   

źródło: franke/pięknydom24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P