Jatoba z kolorowymi wstawkami w  ofercie firmy Boen

Jatoba z kolorowymi wstawkami w ofercie firmy Boen

Poleć znajomemu
2013-02-19 19:54:00

Deski Jatoba z serii Świat Morza (ShipsDeck) to jednolamelowe podłogi, dostępne w dwóch wariantach: z łączeniem jasnym z klona kanadyjskiego lub z wstawką z dęba wędzonego. W odróżnieniu od podłóg, które na całej swej szerokości mają jedną lamelę na całą szerokość deski, te mają dodatkowo wąską wstawkę z innego drewna, co urozmaica, a jednocześnie uszlachetnia płaszczyznę.

Po ułożeniu podłoga zwraca na siebie uwagę i staje się istotnym elementem wystroju całego wnętrza. Deski z tej kolekcji przełamują stereotyp drewnianej podłogi, tworzą ciekawy, niespotykany klimat. Z powodzeniem znajdą zastosowanie w nowoczesnych, a nawet klasycznych pomieszczeniach, za każdym razem tworząc wraz z kolorystyką oraz wyposażeniem pomieszczenia niepowtarzalną aranżację.

Dodatkowe informacje

Podłogi z serii ShipsDeck są trójwarstwowe: warstwa górna wykonana jest z jednolamelowej, brazylijskiej Jatoby i ma grubość ok. 3,5 mm. Wierzchnia warstwa jest zaimpregnowana lakierem Protect Ultra lub lakierem matowym. Środkowa część podłogi to lamele świerkowe o grubości 8,8 mm, a warstwa dolna to 1,7 mm forniru świerkowego. Łącznie grubość deski wynosi 14 mm , szerokość to 138 mm, a długość 2200 mm. Podłoga wyposażona jest w złącze Boen-X-Press, które powoduje, że montaż jest łatwy, szybki i nie wymaga użycia narzędzi. Gwarancja na podłogi BOEN wynosi 20 lat. Cena za 1 m2 podłogi z serii Świat Morza od około 382 zł brutto.

źródło: boen/pięknydom24.pl

M_1808 M_1809 M_1810 M_1811 M_1812 M_1813

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P