Zlewozmywak Franke Style w 5 kolorach dostępny na polskim rynku

Zlewozmywak Franke Style w 5 kolorach dostępny na polskim rynku

Poleć znajomemu
2018-03-09 14:01:00

W ofercie zlewozmywaków kuchennych szwajcarskiej marki Franke odnajdziemy nie tylko różnorodność rozmiarów i materiałów wykonania, ale również ciekawą paletę kolorów do wyboru. Zlewozmywaki z kompozytu granitowego Fragranit  + można dopasować do blatu i baterii lub, wręcz przeciwnie - stworzyć kontrastujący z blatem zestaw. Z tegorocznych nowości w ofercie Franke warto zwrócić uwagę na zlewozmywak Style, który zadebiutował na polskim rynku w ubiegłym roku w kolorze alabastrowej bieli, a teraz dostępny jest w nasyconych barwach: cappuccino, kremowy, mokka i onyx.

Zlewozmywak Franke Style nie tylko doskonale organizuje pracę w kuchennej strefie wody, ale zwraca uwagę eleganckim, wysublimowanym wzornictwem, które świetnie odcina się od powierzchni kuchennego blatu. Prostokątną formę zlewozmywaka wypełnia przestronna komora, specjalnie profilowany ociekacz oraz wygodna listwa boczna do montażu baterii. Praktycznym i jednocześnie estetycznym rozwiązaniem jest osłona odpływu, wykonana z technicznego tworzywa w obudowie ze stali szlachetnej, montowana idealnie na równi z dnem.

Wychodząc naprzeciw codziennym potrzebom użytkowników, w zestawie ze zlewozmywakiem Style, Franke oferuje deskę kuchenną z drewna dębowego i wkładkę organizującą z tworzywa sztucznego, przydatną podczas obierania lub krojenia owoców i warzyw.

Do neutralnej, eleganckiej formy zlewozmywaka pasuje wiele modeli baterii kuchennych, szczególnie chromowane, geometryczne formy baterii np.:  KWC Sin Pull-Out lub Franke Quantum One tworzą razem ze Style zgrany duet. Większość z nas lubi otaczać się przedmiotami doskonałej jakości, niebanalnymi, a jednocześnie użytecznymi. Motto marki Franke: „Wspaniała codzienność” doskonale wpisuje się w filozofię wybierania do kuchennych aranżacji produktów estetycznych i funkcjonalnych równocześnie, takich jak zlewozmywak Franke Style.

źródło: pieknydom24.pl

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P