Zakochaj się z Brabantią

Zakochaj się z Brabantią

Poleć znajomemu
2018-02-05 10:11:00

Walentynki to czas kiedy chcemy podziękować ukochanym osobom za obecność w naszym życiu. Luksusowe prezenty i spełnianie zachcianek to nieodłączny element tego święta, dlatego tym z nas, którzy lubią łączyć romantyzm z nutką praktyczności, może być ciężko znaleźć odpowiedni podarunek. Z pomocą przychodzi Brabantia.

Nie szukaj dalej walentynkowego prezentu! Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w szerokim wachlarzu sprzętów domowych od Brabantii w linii kolorystycznej Passion Red. Od designerskich koszy pedałowych, przez praktyczne pojemniki kuchenne, solidne chlebaki, magnetyczne timery aż po niezbędne w każdym domu korkociągi. Wszystkie w romantycznym, czerwonym kolorze, idealnym na prezent!

Wszyscy potrzebujemy kosza na śmieci, dlaczego więc w te Walentynki nie podarować takiego, który przyczynia się do ochrony środowiska? Kosz pedałowy newIcon firmy Brabantia w kolorze Passion Red to idealny wybór. W 40% jest wykonany z wysokiej jakości materiałów z recyklingu. Ale to nie wszystko! Pod koniec swojego życia sam może zostać poddany recyklingowi aż w 98%. Brabantia dba o środowisko tak jak ty, dlatego każdy sprzedany kosz newIcon wspiera fundację The Ocean Clean Up, która wyławia plastik dryfujący po wodach oceanów.

  • Cena katalogowa kosza newIcon o pojemności 3 l:  108 zł

Kuchnia to serce każdego domu - jak możesz przyspieszyć jego bicie? Akcenty w kolorze czerwonym - chlebaki, pojemniki na żywność, tarki, deski do krojenia, misy, korkociągi, timer czy cyfrowe wagi kuchenne, na pewno wywołają na twojej twarzy uśmiech jeszcze długo po tym, gdy skończą się walentynkowe czekoladki.

  • Cena katalogowa chlebaka wypukłego: 156 zł

Mało kto zalicza łazienkę do ulubionych pomieszczeń w domu, ale z odpowiednim akcesoriami wszystko może się zmienić! Pomyśl o ogniście czerwonych dodatkach, takich jak na przykład: dozownik do mydła, modułowe pojemniki na bieliznę, czy… suszarki na pranie!  Łazienka już nigdy nie będzie taka sama!

  • Cena katalogowa dozownika mydła w płynie: 129 zł

źródło: pieknydom24.pl

M_13913 M_13914 M_13915 M_13916 M_13917
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P