piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowoczesne piekarniki Pop Evo FCPK626XL oraz Elite FCEK826XL  od Candy

Nowoczesne piekarniki Pop Evo FCPK626XL oraz Elite FCEK826XL od Candy

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2018-06-14 11:27:18

Piekarniki Candy (Pop Evo FCPK626XL oraz Elite FCEK826XL) to urządzenia dla tych, którzy dbają o nieskazitelną czystość kuchni i cenią sobie każdą wolną chwilę.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Piekarniki wyposażone są w podwójny system czyszczenia – Aquactiva i Piroliza, dzięki którym pozbycie się zanieczyszczeń nigdy nie było tak proste.

Piekarnik Elite FCEK826XL – to urządzenie o pojemności 68 l z 9 funkcjami pieczenia. Piekarnik posiada innowacyjny programator dotykowy, który pozwala na szybkie i łatwe ustawienie czasu trwania i zakończenie pieczenia. Odpowiednio zaprojektowane prowadnice teleskopowe zapewniają bezpieczne wyjęcie gotowej potrawy z piekarnika.

Piekarnik Pop Evo FCPK626XL – to urządzenie o pojemności 68 l, posiadające 9 funkcji pieczenia, cyfrowy programator dotykowy oraz specjalnie zaprojektowaną prowadnicę teleskopową. W piekarniku warto zwrócić uwagę na powiększoną grzałkę grillową, umieszczoną w wewnętrznej, górnej części piekarnika, która pozwala na uzyskanie większej powierzchni grzejnej – dzięki temu potrawy są równomiernie upieczone.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe