piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowe płyty modułowe marki Mastercook

Nowe płyty modułowe marki Mastercook

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2012-12-14 11:32:00

Przy odrobinie wyobraźni i z pomocą odpowiednich urządzeń Twoja kuchnia może stać się mistrzowsko zagospodarowaną przestrzenią. Z trzema nowymi płytami modułowymi marki Mastercook - indukcyjną, gazową i ceramiczną - stworzysz w pełni funkcjonalne miejsce do gotowania, nawet w niewielkim kuchennym pomieszczeniu. Dzięki dowolnie zestawionym ze sobą płytom łatwo i szybko przygotujesz swoje ulubiony potrawy.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Płyty modułowe marki Mastercook stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy w kuchni cenią zarówno gotowanie z użyciem gazu, jak i energii elektrycznej. Sterowana dotykowo płyta indukcyjna ID32S posiada dwa pola grzejne o średnicy 18 cm, wyposażone w funkcję Booster. Dzięki niej możliwy jest natychmiastowy dostęp do maksymalnej mocy grzania i ekspresowe podgrzanie np. dużego garnka z zupą. Urządzenie wyposażone jest również w minutnik sterujący czasem pracy wybranego pola i funkcję blokady panelu sterowania. Do miłośników tradycyjnego gotowania na gazie adresowana jest płyta gazowa GCF32SI. Urządzenie posiada dwa palniki, osadzone na czarnej tafli ze szkła hartowanego. Łatwą i bezpieczną obsługę płyty gwarantują automatyczne zapalacze palników w pokrętłach oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Zestaw uzupełnienia płyta ceramiczna C5D32 S z dwoma polami grzejnymi - jednym o podwójnej średnicy i drugim mniejszym. Zastosowana w niej funkcja High Light sprawia, że pola nagrzewają się do żądanej temperatury w ciągu kilku sekund, a 9 poziomów mocy pozwala użytkować płytę w sposób maksymalnie wydajny.

Każda z trzech nowych płyt modułowych marki Mastercook posiada własny panel sterowania, dlatego może być dowolnie zestawiana z innymi lub użytkowana zupełnie niezależnie. Wszystkie zostały wyposażone w szereg zaawansowanych funkcji i stanowią doskonałą, niezastąpioną pomoc w każdej, nawet niewielkiej kuchni.

źródło: mastercook/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe