piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowe możliwości KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM

Nowe możliwości KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2014-08-15 13:51:00

Łazienka wyposażona w KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM zapewnia podwójną przyjemność. Deszczownica i rączka natrysku uzupełniają się wzajemnie, tworząc idealny zestaw natryskowy. Nowy KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM pozwala na regulację pozycji deszczownicy w pionie i poziomie. Dzięki temu optymalnie dostosujemy ustawienie strumienia do indywidualnych potrzeb.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowe systemy natryskowe KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM zostały wyposażone w możliwość regulacji pozycji deszczownicy. O ile w poprzedniej wersji mogliśmy regulować kąt nachylenia głowicy, tak teraz możemy również ustawić wysokość ramienia natrysku i dowolnie nim obracać. Systemy podwójnego natrysku KLUDI dostępne są w wariancie z półokrągłym i prostokątnym ramieniem. W pierwszym wariancie mamy możliwość podwyższenia ramienia o 150 mm, a ramię prostokątne można podnieść o 300 mm. Dodatkowo istnieje też możliwość regulacji prawo-lewo w zakresie 360°. Daje to wyjątkową swobodę i możliwość dostosowania natrysku do preferencji i indywidualnych potrzeb każdego z użytkowników.

Gama produktów KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM to także dowolność wyboru stylistyki. System natryskowy dostępny jest w 11 wariantach, w których możemy skomponować wybrane ramię natrysku z najpopularniejszymi modelami głowic i rączek natryskowych KLUDI. Klasyczną aranżację podkreśli DUAL SHOWER z półokrągłym ramieniem natrysku, natomiast uniwersalne, prostokątne ramię komponować się będzie z aranżacją nowoczesną. Dużą rolę w dopełnieniu wystroju odegra dobór właściwej głowicy natrysku: elegancka, okrągła głowica KLUDI A-QA, wyrazista kwadratowa głowica ESPRIT, lub zupełnie futurystyczna KLUDI FIZZ. W pełni harmonijny zestaw stworzymy dobierając właściwą rączkę natrysku. Możemy wybierać pomiędzy KLUDI A-QAs z trzema wariantami strumienia: deszczowym, miękkim i masującym, uniwersalnym designem KLUDI ZENTA, wyrazistą w swej formie rączką ESPRIT, lub też nowoczesną KLUDI FIZZ.

Zestawy natryskowe KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM wyróżnia nie tylko design, ale także nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dzięki możliwości regulacji pozycji źródeł wody i kąta strumienia komfort uniwersalnego zestawu doceni każdy z użytkowników. System szybkiego usuwania kamienia wapiennego ułatwia utrzymanie rączek w czystości. Dzięki blokadzie temperatury przy 38°C i nienagrzewającej się obudowie termostatu natrysk chroni przed poparzeniami. Wąż natryskowy SUPARAFLEX SILVER jest wytrzymały i wyjątkowo odporny na skręcanie. Ponadto ograniczniki wypływu gorącej wody zapewniają ekonomiczne wykorzystanie wody i energii. Przyjemność z KLUDI DUAL SHOWER SYSTEM to połączenie stylu, komfortu, swobody i elastyczności, jaką gwarantuje łatwość indywidualnego ustawienia elementów natrysku. Podwójną satysfakcję zapewniają rozwiązania praktyczne: łatwość w utrzymaniu w czystości, ekologiczność, bezpieczeństwo, gwarantowana solidność oraz wysoka jakość w stosunku do ceny produktu.

źródło: kludi/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe