piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowe kabiny prysznicowe Connect2 Ideal Standard

Nowe kabiny prysznicowe Connect2 Ideal Standard

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2020-02-05 09:48:41

Do oferty Ideal standard dołączyły nowe kabiny prysznicowe Connect 2. Uzupełniły one estetycznie gamę natrysków oferowanych przez producenta w serii Connect, jednocześnie wnosząc do kolekcji kilka istotnych zmian użytkowych i estetycznych.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Kolekcja kabin prysznicowych Connect2 oferuje komfort i styl, których użytkownik oczekuje od Ideal Standard – producenta o długiej tradycji i ugruntowanej renomie na rynku. Każdy produkt międzynarodowego koncernu to suma wiedzy i doświadczenia producenta uzupełniona o  najwyższej jakości materiały. Chcąc zapewnić wysoki komfort oraz jakość kąpieli pod prysznicem firma stawia na praktyczne rozwiązania, prostą konserwację oraz łatwość czyszczenia natrysków.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA

Wszystkie kabiny prysznicowe Connect2 wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm, które spełnia wymagania  normy EN14428. Szkło hartowane jest bardziej wytrzymałe i odporne na uderzenia niż szkło nie poddane procesowi hartowania.  Szkło kabin Connect2 w standardzie pokryte jest powłoką Ideal Clean ułatwiającą utrzymanie natrysku w czystości.
Bezkompromisową łatwość czyszczenia kabin prysznicowych z serii Connect 2 zapewnia także możliwość wyczepiania dolnej części kabiny (kółek jezdnych oraz panela). Po zakończeniu czyszczenia natrysku należy zatrzasnąć panel na swoim miejscu zapewniając kabinie wodoszczelność (funkcja Click&Clean).
 

OFERTA MODELI

Bogata gama wymiarów kabin z kolekcji Connect2 pozwala użytkownikowi wybrać rozwiązanie  najbardziej odpowiednie do jego łazienki.  Poza gamą standardowych modeli półokrągłych (80x80 cm, 90x90 cm, 100x100 cm), ścianek bocznych (70, 75, 80, 85, 90 cm) oraz gamy drzwi prysznicowych (wahadłowych, przesuwnych i składanych) w ofercie dostępne są nowe rozwiązania takie jak:

  • kabina półokrągła o wymiarach 100x100 cm
  • drzwi do kabiny z wejściem narożnym 110 i 140 cm dające możliwość tworzenia kabin prostokątnych o większych wymiarach,
  • drzwi do kabiny typu Saloon,
  • rozwiązania typu Wet room.

Estetyczną zmianą w kolekcji są profile aluminiowe w kolorze srebrny połysk oraz wygodne metalowe uchwyty drzwi kabin o długości 225 cm w kolorze chrom, będące atutem w tej półce cenowej. W kwietniu br. gamę wykończeń profili kabin Connect2 uzupełni kolor biały mat. 

Z technicznego punktu widzenia istotne jest, że kabiny Connect2 mogą być montowane z brodzikiem lub osadzane bezpośrednio na płytkach. Profile kabin umożliwiają łatwy montaż i dostosowanie wymiarów natrysku w zakresie do 23 mm.  Codzienny komfort korzystania z kąpieli gwarantują m.in. wysokiej jakości rolki, które zapewniają ciche i płynne działanie drzwi przesuwnych.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe