piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Nowe baterie kuchenne Deante w barwnych odsłonach

Nowe baterie kuchenne Deante w barwnych odsłonach

KUCHNIA / Systemy kuchenne / 2017-04-03

Jednym ze sposobów na szybką metamorfozę kuchennej aranżacji jest montaż kolorowej baterii zlewozmywakowej. W ofercie polskiej marki Deante znajdują się modele w energetycznych barwach, klasycznej czerni i bieli, a także nawiązujące do naturalnego granitu.

Baterie Gerbera przyciągają uwagę trzema wykończeniami: soczystą czerwienią, minimalistyczną bielą lub czernią. Barwny akcent znajduje się na silikonowej ruchomej wylewce, ułatwiającej przygotowywanie posiłków i utrzymywanie czystości. Mobilny element pozwala w prosty sposób napełniać wodą wysokie naczynia, stojące na blacie obok zlewozmywaka. Jest to szczególnie pomocne w przypadku obszernych garnków, pękatych wazonów i wysokich karafek. Brud i zanieczyszczenia gromadzące się w zakamarkach zlewozmywaka można wygodnie zmyć strumieniem bezpośrednio wypływającym ze słuchawki.

 

Kolejną propozycją firmy Deante są baterie Lukrecja z wyjmowanymi wylewkami, dostępne w bieli, czerni, ale też klasycznym chromie. Produkty posiadają dwa rodzaje strumienia - napowietrzony i mocniejszy deszczowy, ułatwiający np. mycie bardzo zabrudzonych naczyń. Przycisk do zmiany rodzaju strumienia znajduje się na słuchawce, co pozwala na zmianę wypływu wody w trakcie użytkowania produktu.

 

Ciekawe rozwiązania stanowią także modele dopasowane kolorystycznie do zlewozmywaków granitowych. Do wyboru są baterie Aster w całości pokryte piaskowym lub grafitowym wykończeniem, a także model Anemon, który łączy chrom z grafitowym akcentem.

 

Wszystkie baterie Deante są wykonywane z najlepszej klasy mosiądzu MO59, charakteryzującego się świetnymi właściwościami odlewniczymi i odpornością na korozję. W produktach zastosowano głowice ceramiczne, które wpływają na poprawne funkcjonowanie i szczelność.

      

 

bateria zlewozmywakowa Gerbera

zasięg wylewki: 200 mm

wysokość korpusu: 479 mm

sugerowana cena brutto: 499 zł

      

bateria zlewozmywakowa Lukrecja

zasięg wylewki: 220 mm

wysokość korpusu: 443 mm

sugerowana cena brutto - wersja chromowana: 389 zł

sugerowana cena brutto - wersja biel i czerń: 449 zł

 

   

bateria zlewozmywakowa Aster

zasięg wylewki: 223 mm

wysokość korpusu: 416 mm

sugerowana cena brutto: 419 zł

 

bateria zlewozmywakowa Anemon

zasięg wylewki: 206 mm

wysokość korpusu: 291 mm

sugerowana cena brutto: 359 zł

źródło: deante/pieknydom24.pl