piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa powłoka PladurWrinkle Mat Plus z 50-letnią gwarancją w ofercie firmy Blachotrapez

Nowa powłoka PladurWrinkle Mat Plus z 50-letnią gwarancją w ofercie firmy Blachotrapez

WYKOŃCZENIE / Dach i elewacja / 2018-02-01 07:41:00

Czołowy polski producent pokryć dachowych Blachotrapez wprowadza do oferty nową powłokę Pladur®Wrinkle Mat Plus. Nowoczesne rozwiązanie spełnia najwyższe standardy w zakresie jakości, trwałości i bezpieczeństwa.

Pladur®Wrinkle Mat Plus to technologia opatentowana przez thyssenkrupp - jednego z największych producentów stali na świecie. Polska firma będzie jedynym w kraju dostawcą tego innowacyjnego rozwiązania - to efekt wieloletniej współpracy ze światowym gigantem. Możliwość zastosowania powłoki Pladur®Wrinkle Mat Plus będzie możliwa w każdym produkcie Blachotrapezu - zarówno blachodachówkach, panelach, jak i blachach trapezowych. Klienci, którzy się na nią zdecydują uzyskają wersję premium pokrycia dachowego z 50-letnią gwarancją producenta.

Technologia jakości

Blachy pokryte powłoką Pladur®Wrinkle Mat Plus wyróżniają się niezwykłą trwałością, wytrzymałością i poziomem bezpieczeństwa. - Najwyższy standard zapewnia podwyższona zawartość cynku i magnezu w powłoce. Pladur®Wrinkle Mat Plus posiada grubość powłoki lakierniczej aż 50 mikronów - mówi Iwona Winnik, z Działu Kontroli Jakości, ekspert firmy Blachotrapez. Uszlachetnienie powierzchni produktów przekłada się na znacznie wyższy poziom zabezpieczenia dachu, wydłuża jego żywotność i zapewnia wysoką skuteczność ochrony antykorozyjnej oraz niezmienny kolor połaci na długie lata. Pladur®Wrinkle Mat Plus jest powłoką prestiżową i unikalną na rynku.

Certyfikat „50 lat gwarancji”

Jakość i oryginalność powłoki Pladur®Wrinkle Mat Plus, która zapewnia najwyższy poziom zabezpieczenia dachu i wyjątkową trwałość pokrycia, potwierdza certyfikat producenta „50 lat gwarancji”. Cechą, która dodatkowo charakteryzuje produkt jest kolor niebieski od strony spodniej, tożsamy z kolorem logotypu marki thyssenkrupp. Odróżnia on produkt od innych powłok Mat i jest dodatkowo uzupełniony o informację „50 YEAR WARRANTY ”.

- Produkt pokryty nową powłoką premium będzie niezawodny i funkcjonalny przez co najmniej pół wieku - podkreśla Iwona Winnik z Działu Kontroli Jakości, ekspert Blachotrapezu.

Piękna strona bezpieczeństwa

Klienci, którzy zdecydują się na pokrycie dachowe w nowoczesnej powłoce, będą przez długie lata cieszyć się nie tylko solidnością, trwałością i bezpieczeństwem, ale także pięknym wyglądem połaci. - Pladur®Wrinkle Mat Plus jest dostępny w trzech eleganckich, matowych wersjach kolorystycznych: czerni, brązie i graficie. Dobór barw jest odpowiedzią na najbardziej aktualne trendy architektoniczne. Zastosowana technologia zapewnia także wieloletnią żywotność koloru, który nie straci uroku nawet pod wpływem trudnych warunków atmosferycznych - mówi Krzysztof Maraszek, Dyrektor Działu Marketingu firmy Blachotrapez.

źródło: blachotrapez/pieknydom24.pl

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA
pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe