piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa kolekcja wypoczynkowa Adelaide

Nowa kolekcja wypoczynkowa Adelaide

MEBLE / Meble / 2017-09-07 11:44:00

Jedną z nowości BoConcept na sezon 2018 jest kolekcja wypoczynkowa Adelaide będąca rozwinięciem popularnej serii krzeseł do jadalni Adelaide. Projektant Henrik Pedersen opisuje w jaki sposób powstała i jaka jest jej idea.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

BoConcept, które duński design tworzy już od 65 lat, prezentuje nową stylową kolekcję do salonu, inspirowaną krzesłem do jadalni Adelaide. Nowa kolekcja przenosi skandynawski charakter i prostotę z jadalni do salonu i innych pokojów z nową sofą, fotelem, stolikiem kawowym i stołkiem barowym.

Krzesło do jadalni Adelaide wprowadzone do sprzedaży w 2014 roku, będące połączeniem tradycyjnego duńskiego designu z nowoczesnym skandynawskim, już od pierwszych dni swojej premiery stało się jednym ze sztandarowych produktów BoConcept.

Nowa sofa Adelaide o charakterystycznych podłokietnikach i oparciu dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i skór. W ciemnej skórze lub grubej tkaninie uzyska nowoczesny i przyjemny dla oka wygląd. To samo dotyczy nowego fotela Adelaide, gdzie poza wyborem wielu różnych kolorów i materiałów, masz możliwość wybrania pomiędzy klasycznymi czteroma nogami a jedną nogą centralną z funkcją obrotu.

Wszystkie produkty z nowej kolekcji wypoczynkowej Adelaide spełniają wysokie standardy BoConcept w zakresie jakości, komfortu i możliwości personalizacji.

Kolekcja wypoczynkowa Adelaide w skrócie:

  • Sofa Adelaide dostępna jest w 3 wielkościach (3-osobowa, 2½-osobowa lub 2-osobowa), z dwoma rodzajami nóg (dąb klasyczny lub dąb w kolorze espresso) oraz we wszystkich tkaninach i skórach z kolekcji BoConcept. 
  • Fotel Adelaide dostępny jest w wersji z czteroma nogami w klasycznym dębie lub dębie w kolorze espresso lub jedną noga centralną z funkcją obrotu oraz we wszystkich tkaninach i skórach z kolekcji BoConcept.
  • Stolik kawowy Adelaide dostępny jest w dębie klasycznym i dębie w kolorze espresso. 
  • Stołek barowy Adelaide to rozwinięcie klasycznej wersji krzesła do jadalni Adelaide.

Kolekcja wypoczynkowa Adelaide dostępna jest od 1 września 2017 roku we wszystkich salonach BoConcept

źródło: boconcept/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe