piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa kolekcja wypoczynkowa Adelaide

Nowa kolekcja wypoczynkowa Adelaide

MEBLE / Meble / 2017-09-07 11:44:00

Jedną z nowości BoConcept na sezon 2018 jest kolekcja wypoczynkowa Adelaide będąca rozwinięciem popularnej serii krzeseł do jadalni Adelaide. Projektant Henrik Pedersen opisuje w jaki sposób powstała i jaka jest jej idea.

BoConcept, które duński design tworzy już od 65 lat, prezentuje nową stylową kolekcję do salonu, inspirowaną krzesłem do jadalni Adelaide. Nowa kolekcja przenosi skandynawski charakter i prostotę z jadalni do salonu i innych pokojów z nową sofą, fotelem, stolikiem kawowym i stołkiem barowym.

Krzesło do jadalni Adelaide wprowadzone do sprzedaży w 2014 roku, będące połączeniem tradycyjnego duńskiego designu z nowoczesnym skandynawskim, już od pierwszych dni swojej premiery stało się jednym ze sztandarowych produktów BoConcept.

Nowa sofa Adelaide o charakterystycznych podłokietnikach i oparciu dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i skór. W ciemnej skórze lub grubej tkaninie uzyska nowoczesny i przyjemny dla oka wygląd. To samo dotyczy nowego fotela Adelaide, gdzie poza wyborem wielu różnych kolorów i materiałów, masz możliwość wybrania pomiędzy klasycznymi czteroma nogami a jedną nogą centralną z funkcją obrotu.

Wszystkie produkty z nowej kolekcji wypoczynkowej Adelaide spełniają wysokie standardy BoConcept w zakresie jakości, komfortu i możliwości personalizacji.

Kolekcja wypoczynkowa Adelaide w skrócie:

  • Sofa Adelaide dostępna jest w 3 wielkościach (3-osobowa, 2½-osobowa lub 2-osobowa), z dwoma rodzajami nóg (dąb klasyczny lub dąb w kolorze espresso) oraz we wszystkich tkaninach i skórach z kolekcji BoConcept. 
  • Fotel Adelaide dostępny jest w wersji z czteroma nogami w klasycznym dębie lub dębie w kolorze espresso lub jedną noga centralną z funkcją obrotu oraz we wszystkich tkaninach i skórach z kolekcji BoConcept.
  • Stolik kawowy Adelaide dostępny jest w dębie klasycznym i dębie w kolorze espresso. 
  • Stołek barowy Adelaide to rozwinięcie klasycznej wersji krzesła do jadalni Adelaide.

Kolekcja wypoczynkowa Adelaide dostępna jest od 1 września 2017 roku we wszystkich salonach BoConcept

źródło: boconcept/pieknydom24.pl

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz
pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe