piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa kanapa „Qbik” od New Mono Design

Nowa kanapa „Qbik” od New Mono Design

MEBLE / Meble wypoczynkowe / 2015-07-10 14:15:00

Niebanalna forma, optymalny kształt, wygoda i nowoczesny styl, to cztery wymiary designu, które łączą się w jedno - nową kanapę „Qbik” projektu New Mono Design. Jeden modułowy mebel, a tak wiele możliwości, które sprawdzą się zarówno w białym skandynawskim wnętrzu jak i industrialnej przestrzeni.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Styl skandynawski pomimo dominującej bieli nie jest stylem zimnym. To styl spokojny, sprzyjający chwilą relaksu, przestronny, ale i przytulny. Głównie drewniane meblesą funkcjonalne i proste zarówno w konstrukcji jak i formie. To właśnie sprawiło, że powiew Skandynawii zagościł ostatnimi laty w większości europejskich domów jak i w nowym projekcie New Mono Design. Choć nawiązuje on wciąż do stylistyki marki przejawiającej się w stylowej i prostej formie, jest to zaskakująca propozycja dla miłośników klasycznego materiału, jakim jest drewno, ale w nowoczesnym wydaniu.

Nowa modułowa kanapa „Qbik” od New Mono Design

to cztery wymiary designu, które łączą się w jednym meblu - niebanalna forma, optymalny kształt, wygoda i nowoczesny styl. To także cztery elementy, które po zsunięciu tworzą idealne miejsce do odpoczynku. Montaż poszczególnych modułów kanapy „Qbik” jest niezwykle prosty - wystarczy zsunąć je do siebie i połączyć za pomącą metalowych zaczepów. Zamocowana tuż przy nich tekstylna rączką ułatwia natomiast szybkie rozmontowywanie elementów, które w każdej chwili mogą stworzyć cztery osobne duże fotele na drewnianej konstrukcji. Można
je kupić w komplecie, lub każdy moduł z osobna. Tak jak i w skandynawskich wnętrzach, tak w misji realizowanej przez markę New Mono Design, ekologia odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego kanapa „Qbik” została zrobiona z bielonych desek, które korespondować będą również z nieco bardziej industrialnym wnętrzem. Projekt, równie praktyczny, co estetyczne bazuje na prostocie geometrycznych kształtów, wytrzymałej konstrukcji i wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów.  

[[[zdjecie,6706,duze]]]

Dodatkowo każdy zakupiony egzemplarz kanapy „Qbik” to aż 10 nowych drzew, które zasilą płuca świata. W maju marka New Mono Design dołączyła bowiem do grona partnerów fundacji Trees for the Future, sadzącej drzewa w Afryce, Ameryce Południowej i Azj, przekazując część dochodu ze sprzedaży na jej rzecz. To dowód na to, że można żyć w zgodzie z naturą i do tego pięknie.

źródło: newmonodesign/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe