piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa era kuchennego wzornictwa

Nowa era kuchennego wzornictwa

KUCHNIA / Systemy kuchenne / 2018-01-02 13:06:00

Dewizą marki KWC jest nieustanne dążenie do perfekcji poprzez stałe doskonalenie swojej palety produktów. W ten sposób powstały najnowsze zestawy składające się ze zlewozmywaków i dobranych do nich stylistycznie baterii. Nowa era kuchennego wzornictwa zaczyna się tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Z aktualnej oferty marki KWC na szczególną uwagę zasługuje linia KWC ERA, czyli baterie i zlewozmywaki, których powściągliwe wzornictwo i idealnie dobrane proporcje dają wrażenie harmonii i symetrii. Perfekcja detali i staranność wykonania sprawdzą się przez lata intensywnej eksploatacji - w końcu znakiem rozpoznawczym marki KWC jest niezawodność. 

Na polskim rynku debiutuje również stalowy zlewozmywak do podbudowy, dopasowany do najbardziej rozpoznawalnego modelu baterii kuchennej marki KWC - ZOE. Zlewozmywak KWC ZOE - montowany na równi z blatem - stanowi idealne dopełnienie dla awangardowej formy baterii, która niepodzielnie panuje w kuchennej przestrzeni. Surową, symetryczną komorę zlewozmywaka wyposażono w niewidoczny przelew oraz charakterystyczną kwadratową maskownicę odpływu wody. Bez zbędnych załamań, ozdobników i krawędzi, powierzchnia zlewozmywaka KWC ZOE jest idealnie gładka i tym samym bardzo praktyczna. Ten charakterystyczny dla marki KWC minimalizm formy jest elegancki i ponadczasowy. 

Dynamizm i energię do tego zestawu wnosi bateria KWC ZOE, której kształt jest równie oryginalny, jak innowacyjne technologie zintegrowane w wyciąganej wylewce. Podświetlenie strumienia wody, zdalny moduł sterujący czy perlator Naoperl to awangardowe rozwiązania technologiczne, które potrafią zmienić zwykłe kuchenne czynności w drobne przyjemności. 

Wysoka jakość wykonania i sprawdzona funkcjonalność baterii KWC ONO była inspiracją dla trzeciego projektu zlewozmywaków, debiutujących pod koniec roku. KWC ONO to linia produktów praktycznych, i subtelnych. Prosta forma zlewozmywaka ma ciekawe wykończenie - krawędź funkcjonalną, która w zestawie ze specjalnie zaprojektowanymi akcesoriami tworzy dodatkową, praktyczną przestrzeń do pracy na wielu poziomach. Baterie z linii ONO wykorzystują innowacyjne rozwiązania, takie jak elastyczny wąż Highflex®: można nim swobodnie poruszać w dowolnym kierunku, a w stanie spoczynku powraca on do oryginalnego kształtu. 

Uniwersalne baterie spełniają zróżnicowane potrzeby domowników, a stal szlachetna i szwajcarska precyzja wykonania gwarantują doskonały wygląd i niezawodność. Pragmatyczne podejście do doskonałości jest w przypadku produktów KWC widoczne w detalach wykonania i wykończenia każdego z urządzeń. 

żródło: kwc/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe