piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa definicja oświetlenia. Light-forms-life

Nowa definicja oświetlenia. Light-forms-life

WYKOŃCZENIE / Oświetlenie / 2018-04-05 16:08:45

Połączenie AQForm Lighting Solutions z Delta Light to przede wszystkim rozwój nowych technologii. Stworzenie nowych projektów, w oparciu o nowoczesne rozwiązania i jednocześnie ciekawych wzorniczo to cel na najbliższe lata. AQForm wprowadza kilka nowości i na nowo definiuje czym jest oświetlenie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Światło jest nam niezbędne do poprawnego funkcjonowania. Sztuczne oświetlenie daje kontrolę nad czasem ludzkiej aktywności. Właściwie dobrane czyni działania bardziej precyzyjnymi: niektóre barwy, detale i  krawędzie można dostrzec tylko w dobrym świetle. Oświetlenie we wnętrzach wpływa na komfort naszego życia zarówno w dzień jak i w nocy. Ma znaczenie zarówno dla efektywnej pracy jak i wypoczynku. Światło wydobywa przedmioty z ciemności. Malując cienie, podkreśla trójwymiarowość form. Nadaje blask otoczeniu. Światło pomaga oswoić przestrzeń.

Oprawy oświetleniowe mają ogromne znaczenie dla uzyskania właściwego oświetlenia: optymalnie dobranego do zadanej funkcji lub efektu. Źródło światła jest tylko częścią starannie opracowanego systemu, który zapewnia odpowiednią ilość i jakość światła we właściwym miejscu i czasie. Dlatego skupiamy się na tworzeniu dopełniających się rozwiązań, pozwalających wykreować światłem pożądaną atmosferę. Użytecznych i estetycznych: nowoczesnego oświetlenia o zdefiniowanej funkcji zamkniętej w eleganckiej formie.

  • Premiery produktów w nowej odsłonie katalogu

Najnowszy katalog AQForm to 496 stron inspiracji i przykładowych aranżacji oświetlenia - aż 100 zdjęć realizacji oraz wiele zdjęć detali i wizualizacji. Znajdziemy tu zarówno znane i nagradzane kolekcje, takie jak MODERN GLASS i LENS LINE oraz wiele projektów, które dopiero zostały wdrożone.

W ofercie znajdziemy oprawy dedykowane różnym przestrzenią oraz określonym celom, jak np. oświetlenie uzupełniające. Warto zwrócić uwagę na model CAMBER, kinkiet, który oferuje odbite światło. Prosta forma pozwala wpasować CAMBER w niemal dowolne wnętrze. AQForm konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę o produkty, które wzorniczo zaskakują. Potwierdzeniem mogą być również oprawy GRAPH. Nietypowy kształt zwraca uwagę i świetnie pasuje do nowoczesnych, wręcz minimalistycznych wnętrz. Obok tych charakterystycznych opraw nadal znajdziemy bardziej klasyczne kształty, jak np. ONLY czy PEX, które idealnie sprawdzą się również na zewnętrz.

Wraz z nowymi produktami w ofercie AQForm pojawiają się również nowe wykończenia. Podstawową paletę kolorystyczną projektanci poszerzyli o wykończenie szare i miedziane. Tak elastyczne podejście to odpowiedź na potrzeby ze strony Klientów oraz samych architektów. Oprawy AQForm w standardzie dostępne są w pięciu podstawowych kolorach (mat: alu, czarny, biały oraz struktura: złoty, antracyt).

AQForm pozostaje wierny swoim wartościom. Nowoczesne oświetlenie za którym kryje się funkcjonalność, niezawodność oraz jakość. Nie zapominając przy tym o unikatowym, tak charakterystycznym dla marki wzornictwie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe