piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nowa definicja komfortu z serią P3 Comforts

Nowa definicja komfortu z serią P3 Comforts

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2018-01-23 14:48:00

Phoenix Design zaprojektował dla firmy Duravit serię P3 Comforts, która w swoim założeniu ma zaspokajać indywidualne potrzebny nie tylko w zakresie wyglądu, ale także funkcjonalności. Celem designu jest oglądanie, dotykanie, używanie a także emocjonalne poruszanie użytkownika. P3 Comforts spełnia te wszystkie wymogi i to w całkowicie lekkiej, niewymuszonej formie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Powierzchnia do odkładania akcesoriów łazienkowych

Charakterystycznym elementem wzorniczym umywalki P3 Comforts jest łagodnie podwyższona półka pod baterię. Oddziela ona obszar mokry komory umywalki od obszaru suchego, tworzy podest dla armatury i oferuje dużą powierzchnię do odkładania akcesoriów łazienkowych. Wąska krawędź komory nadaje umywalce lekkości i elegancji.

Mała umywalka idealna do łazienki i toalety dla gości

W szczególności umywalka mała (450 mm szerokości) z charakterystyczną wąską krawędzią komory stanowi optymalną opcję do wykorzystanie na wąskiej przestrzeni.

Przy wersji o szerokości 500 mm z bardzo wąskim wysięgiem armatura znajduje się z boku, aby zaoszczędzić jeszcze więcej cennego miejsca.

Wanny:

  • Również forma wanny jest zgodna z koncepcję komfortu serii P3 Comforts.

Krawędź: możliwie najwęższa. Wnętrze: możliwie największe. W ten sposób kąpiel w niesamowicie przestrzennej wannie staje się szczególnie komfortowym doznaniem. Podobnie jak w przypadku umywalek, w wannach również zastosowano miękkie przejścia i łagodnie podwyższoną krawędź boczną, która oferuje dużą powierzchnię do odkładania akcesoriów. Miękkie przejścia wanny zachęcają do przyjemnej i błogiej kąpieli, a jej przyjazna forma perfekcyjnie koresponduje z ceramiką.

  • Monolityczna forma bez zakłóceń

Wanna akrylowa P3 Comforts, w wersji przyściennej, może być wygodnie używana także przez dwie osoby. Przyjemnie miękki zagłówek zwiększa komfort kąpieli, podobnie jak opcjonalne wyposażenie z systemem do hydromasażu. Panel sterowania znajduje się na lekko podwyższonej krawędzi wanny. Wanna (1 800 x 800 mm) dostępna jest w wersji przyściennej oraz narożnej (wersja lewostronna/prawostronna).

Również wanna do zabudowy wykazuje typowe dla serii płynne formy i miękkie przejścia. Armatura znajduje się na lekko podwyższonej bocznej krawędzi, która jest jednocześnie półką. Wanna do zabudowy dostępna jest w wymiarach 1 600 x 700 mm, 1 700 x 700 mm i 17 00 x 750 mm, a komfortowa szerokość oparcia znajduje się dowolnie po lewej lub prawej stronie. Wanna jest dostępna także w wersji dla dwóch osób w wymiarach 1 800 x 800 mm i 1 900 x 900 mm.

  • Brodzik montowany na równi z podłogą

Montaż brodzików z serii P3 Comforts wykonanych z innowacyjnego materiału DuraSolid® możliwy jest w trzech wersjach: na równi z posadzką, kiedy otrzymujemy jeden poziom podłogi i przestrzeni brodzika, wbudowany do połowy w posadzkę lub na posadzce. Szeroka krawędź tworzy dodatkową powierzchnię do odkładania. Osłona odpływu jest zdejmowana i zapewnia tym samym łatwe czyszczenie. Mimo niemal płaskiej powierzchni zapewniona jest wysoka wydajność odpływu.

Brodzik można połączyć z kabiną prysznicową OpenSpace i OpenSpace B marki Duravit oraz z innymi dostępnymi na rynku kabinami.

  • Stołek pod prysznic i do przestrzeni łazienki

Jeszcze większą dawkę komfortu zapewnia stołek P3 Comforts, który można umieść także w brodziku

  • Seria P3 Comforts to także miski toaletowe

Szersza o 20 mm miska toaletowa zwiększa komfort siedzenia, a jej forma idealnie komponuje się ze stylem umywalek. W przypadku miski toaletowej wiszącej z zakrytym mocowaniem DuraFix podkreślone jest jednolite wzornictwo. Innowacyjna technologia spłukiwania Duravit Rimless® zapewnia znakomitą skuteczność spłukiwania, nawet przy użyciu niewielkiej ilości wody. Otwarty rant spłukujący miski sprawia, że jest ona szczególnie łatwa do utrzymania w czystości. W celu zapewnienia wyższego komfortu i większej higieny miskę toaletową można opcjonalnie wyposażyć w deskę sedesową z funkcją mycia SensoWash® Slim. Miski toaletowe P3 Comforts są dostępne we wszystkich wariantach.

źródło: duravit/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe