piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
NOVA podsufitka Galeco, czyli design i innowacyjność w jednym

NOVA podsufitka Galeco, czyli design i innowacyjność w jednym

WYKOŃCZENIE / Dach i elewacja / 2018-04-16 13:29:32

Podsufitka to element zabezpieczający konstrukcję dachu, ale również ozdoba, która podkreśla wygląd domu i nadaje mu oryginalnego stylu. Najnowszy model NOVA, dzięki łączonym zamkom zabezpieczonym na tzw. ”click”, jest niezwykle łatwy w montażu, a znacznie sztywniejsze panele gwarantują mu większą wytrzymałość.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Pierwszą istotną funkcją jaką pełni podsufitka, jest zabezpieczenie krokwi i więźby przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Wiatr, intensywne nasłonecznienie czy zbyt duża wilgotność to najczęstsze problemy z jakimi zmagają się właściciele domów. Nowy produkt od Galeco został wykonany z najwyższej jakości tworzywa PVC, które zabezpiecza okap dachu i nie wymaga konserwacji.

  • NOVAtorskie rozwiązania

Elementów, które odróżniają najnowszy model na tle innych podsufitek jest wiele. Pierwszym z nich jest sztywniejszy - a co za tym idzie - mocniejszy profil zamka. Dzięki niemu podsufitka jest stabilniejsza i bardziej wytrzymała. Cechą wyróżniającą podbitkę NOVA od Galeco jest także najwyższa na rynku grubość paneli. Właściwość ta wpływa pozytywnie nie tylko na izolacyjność, ale i samą jakość produktu. Nowy sposób łączenia paneli, metodą na „click”, sprawia, że montaż podsufitki jest szybszy, łatwiejszy i wygodniejszy. 

  • Bo liczy się efekt

Zachowanie ładu oraz harmonii jest czymś bardzo istotnym w kwestiach związanych z budową i wykańczaniem domu. Podsufitka, choć wydawać by się mogła mało istotnym elementem, wpływa na wygląd całego budynku. W ofercie Galeco znajdziemy szeroki wybór kolorów, dzięki czemu z łatwością dobierzemy jej barwę do stylu i  pozostałych elementów architektonicznych obiektu. Galeco NOVA to aż pięć odcieni z fakturą drewna: grafit, złoty dąb, orzech, brąz oraz biel. Odpowiednio dobrana kolorystyka nada budynkowi spójności oraz niepowtarzalnego klimatu. Decydując się na montaż podsufitki w prosty sposób zabezpieczymy spód okapu oraz zadbamy o piękną oprawę połaci dachowej.

Podsufitka dachowa Galeco NOVA posiada 10-letnią gwarancję producenta.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe