piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nordia: drzwi dopasowujące się do wnętrz i potrzeb domowników

Nordia: drzwi dopasowujące się do wnętrz i potrzeb domowników

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2018-06-07 09:56:06

Każdy z nas ma inne potrzeby, prowadzi inny styl życia i dysponuje innymi wnętrzami. Urządzając mieszkanie, powinniśmy mieć na uwadze wszystkie te kwestie. A wybierając drzwi wewnętrzne, musimy pamiętać o każdym pomieszczeniu i każdym domowniku. Znalezienie jednego modelu, który bylibyśmy w stanie dopasować do sypialni, łazienki i pokoju dziecka, to prawdziwe wnętrzarskie wyzwanie. Dlatego marka VOX stworzyła drzwi wewnętrzne Nordia – trwałe, solidne i o uniwersalnym designie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Drzwi z kolekcji Nordia cechuje prosta konstrukcja, bez zbędnych zdobień, którą wyróżnia poziomy układ linii z niestandardowymi przeszkleniami. Można dobrać do nich kolor wykończenia oraz liczbę przeszkleń – i w ten sposób dopasować drzwi do swoich upodobań i pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Chcemy więcej prywatności, a może zależy nam, żeby do wnętrza zaprosić więcej światła? Z drzwiami Nordia to nic trudnego! Przeszklenia możemy wybrać w wersji matowej lub przezroczystej. Ten model sprawdzi się zatem zarówno jako rozwiązanie do sypialni, łazienki czy salonu. Dzięki solidnej konstrukcji i jakości użytych materiałów drzwi są również wyjątkowo trwałe. „Drzwi Nordia polecam szczególnie tym osobom, które cenią prostotę i naturalność. Ale to co najważniejsze w tym projekcie, to ich uniwersalność. Dzięki temu nie tylko zdobią pomieszczenie, lecz także zachowują jego funkcje. Dopasowują się do potrzeb domowników i wymagań pomieszczeń” – komentuje Olgierd Jaskulski,  projektant drzwi.

Drzwi wewnętrzne Nordia dostępne są aż w 16 wariantach kolorystycznych i 2 opcjach wykończenia: Greko i Premium. W kolekcji znajdują się odcienie od ciemnego drewna tropikalnego wenge, przez intensywny orzech, dąb w kilku wybarwieniach, jesion, sosnę, aż po nieskazitelną biel. Skrzydła dostępne są w wersji przylgowej lub bezprzylgowej, a ich szerokość w podstawowej wersji wynosi 70, 80 lub 90 cm.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe