piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Noc Świętojańska z Fyrklӧvern

Noc Świętojańska z Fyrklӧvern

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2017-06-21 11:59:00

Przed nami najkrótsza i najbardziej magiczna noc w roku. Noc Świętojańska, czy też pogańska Noc Kupały przetrwała stulecia i do dzisiaj jest bardzo chętnie świętowana. A, że tradycje należy podtrzymywać, warto z tej okazji zaprosić gości i przygotować coś naprawdę wyjątkowego. Oprócz zapewnienia takich atrakcji jak wicie wianków czy szukanie kwiatu paproci, koniecznie zadbajmy o oryginalne nakryciu stołu. Serwis Clematis w połączeniu z prawdziwymi liśćmi paproci będzie obłędnie prezentować się na stole i jednocześnie, stanie się piękną oprawą tego magicznego spotkania.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Tańce i zabawa, wicie wianków i puszczanie ich z nurtem rzeki to atrakcje, których nie może zabraknąć podczas Nocy Świętojańskiej. Obowiązkowym punktem programu jest również ognisko, szukanie kwiatu paproci i wspólna, uroczysta kolacja. Wyjątkowość tej nocy warto podkreślić pięknie nakrytym stołem oraz niecodzienną zastawą. Serwis Clematis został wręcz stworzony na tego typu okazje. Zastawę będącą owocem współpracy fińskiej marki Vallila Interior oraz Fyrklӧvern zdobią ręcznie malowane, duże kwiaty powojnika utrzymane w odcieniach grafitu i szarości. Piękne wzornictwo połączone z porcelaną najwyższej jakości dają oszałamiający efekt!

Nakrywając stół, oprócz wyjątkowego serwisu warto również pomyśleć o niecodziennej dekoracji. Absolutnym hitem jest zastąpienie tradycyjnego obrusu symbolicznymi dla tej nocy liśćmi paproci czy też niezwykle modnej monstery. Ich nasycona zieleń stanie się doskonałym tłem dla białej porcelany i jednocześnie podkreśli jej piękny, kwiatowy dekor. Całość genialnie uzupełnią kieliszki do wina i szklanki do wody ozdobione wygrawerowanymi płatkami kwiatów oraz złote sztućce z serwisu Diamond. Dzięki takiemu nakryciu stoły, magiczny klimat Nocy Świętojańskiej mamy zagwarantowany!

źródło: fyrklovern/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe