piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Niezastąpiona w sypialni
MEBIN

Niezastąpiona w sypialni

SYPIALNIA / Meble / 2019-08-12 16:09:07

Nie ulega wątpliwości, że jakość snu i relaksu wpływa na samopoczucie i skuteczność pracy w ciągu dnia, coraz większą wagę przywiązujemy więc do tego, aby czas przeznaczony na wypoczynek był wykorzystany przyjemnie i w pełni efektywnie. Tak jak w ciągu dnia zarządzamy czasem pracy, tak i chwile przeznaczone na regenerację organizmu planujemy w taki sposób, by jak najmniej energii tracić na zbędne czynności.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Szafka nocna pomieści książki, okulary, budzik, telefon, chusteczki, leki i inne akcesoria, jakie chcemy mieć pod ręką bez wstawania z łóżka. Na blacie efektownie wyeksponuje gustowną, funkcjonalną lampkę oraz zdjęcia bliskich lub ulubione bibeloty. Niejednokrotnie zachwyci pięknym wzornictwem i kunsztem wykonania. Wszystkie te walory sprawiają, że zapewni nam komfortowy nocny wypoczynek.

 Szafki nocne, w niektórych rejonach zwane też nakastlikami, zwykle występują w komplecie z łóżkiem i toaletką, często również z szafą. Nie inaczej jest w przypadku brył z oferty firmy MEBIN. Każda z nich jest częścią kolekcji i znakomicie prezentuje się w towarzystwie innych elementów z tej samej linii. Urządzenie wnętrza meblami z kompletu powoduje poczucie ładu i spójności. Wrażenie takie jest szczególnie ważne w pomieszczeniu służącym regeneracji i wyciszeniu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by – zwłaszcza w małych sypialniach i wielofunkcyjnych pokojach młodzieżowych – szafka nocna stała się, wraz z innymi dodatkami, głównym wyznacznikiem stylu.

 

                 

PIK

Wyjątkowo oryginalny mebel nadający wnętrzu intrygujący, industrialny klimat. Uwagę przykuwają przede wszystkim metalowe nogi przechodzące w poręczny uchwyt szuflady. Szafka dostępna w kolorze dąb naturalny lager oraz kasztan może być prawdziwą perłą loftowej stylizacji.

      

DIUNA

Tak, jak i cała kolekcja została zaprojektowana w oparciu o motyw fali. Głębokie wybarwienie wenge oraz czarne wstawki w połączeniu z niepowtarzalnym designem sprawiają, że w rezultacie otrzymujemy niezwykle elegancką, nowoczesną bryłę. Szuflada otwiera się poprzez delikatne naciśnięcie frontu.

           

RIVA

Tak, jak i pozostałe szafki producenta dostępna jest w wersji lewej i prawej. Piękna barwa dębu burgundzkiego, wstawki z eleganckiego szkła Lacobel i perfekcyjne wykonanie wpływają na niezwykłe wrażenie, jakie wywiera ten klimatyczny mebel. Drzwiczki zostały wyposażone w zawiasy z cichym domykiem.

 

            
BARI

Wyróżnia ją charakterystyczny dla całej kolekcji łagodny łuk u dołu otwartej półeczki. Dodatkowe półki znajdziemy za drzwiczkami zamykanymi metodą push to open. Oryginalna, niebanalna szafka wnosi do pomieszczenia poczucie stabilności i pewności, co bez wątpienia przekłada się na jakość odpoczynku.

                            

ROSSANO

Mebel nieco podobny wzorniczo do szafki Bari, głównie dzięki otwartej półeczce pod blatem. Prosty design i perfekcyjne wykończenie sprawiają, że szafka świetnie wygląda we wnętrzach minimalistycznych. Występuje w dwóch kolorach: notte i jasnym, optymistycznym bianco. Oryginalne drzwiczki otwierają się metoda push to open.

                

AFRODYTA

Afrodyta to propozycja dla miłośników tradycyjnych, klasycznych mebli z nutką retro. Charakterystycznie zaokrąglone formy i finezyjne żłobienia oraz misternie wykonane, ozdobne uchwyty zdają się przenosić nas w czasie do dawnej posiadłości, kojarzącej się z wyciszeniem, odpoczynkiem i brakiem pośpiechu.

MEBIN  www.mebin.pl

 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe