piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Nawierzchnie inspirowane kolorem kawy

Nawierzchnie inspirowane kolorem kawy

DESIGN / Ogród / 2017-09-21 10:30:51

Kawa z mlekiem na tarasie, latte macchiato w biegu przez miasto, a może mokka w ogródku ulubionej kawiarni? Napój o wyjątkowej barwie i niepowtarzalnym aromacie, który na co dzień dodaje nam energii, stał się też inspiracją dla projektantów marki Polbruk. Sprawdź trzy nowe sposoby na nawierzchnię w barwach kawy.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Brąz złagodzony beżowymi akcentami to barwa nawiązująca do aromatycznej latte macchiato i zarazem nowy kolor płyty Polbruk Magna. Jej minimalistyczny kształt doskonale komponuje się z oryginalną kolorystyką. Do wyboru mamy jaśniejszą „latte” oraz intensywnie brązową o nazwie „korten”. Polbruk Magna stanowi perfekcyjne wykończenie dla tarasów nowoczesnych posesji lub wielkomiejskich pasaży. Jest ważnym akcentem, który dopełnia całości w aranżacjach przestrzeni.

  • Polbruk MultiComplex

Delikatna kawa z mlekiem czy intensywna mokka? W takich odcieniach dostępna jest kolejna nowości od marki Polbruk - płyta MultiComplex. Melanżowa faktura i kawowa kolorystyka czynią z niej interesującą propozycję, która sprawdzi się w otoczeniu domu w stylu modernistycznym lub na reprezentacyjnych dziedzińcach i placach. Polbruk MultiComplex łączy w sobie minimalistyczną elegancję z ciepłą kolorystyką. Idealnie współgra z obiektami o prostej, geometrycznej bryle i nowoczesnymi budynkami.

  • Polbruk Linea

Kawa ze skruszonym lodem stała się inspiracją do stworzenia płyty Polbuk Linea w kolorze beżowym. Jej faktura przypomina wapienną skałę. Prosty kształt, subtelna barwa i chropowatość czynią z niej wszechstronną propozycję, która daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Polbuk Linea wykorzystywana jest jako wykończenie tarasów, ścieżek oraz innych przestrzeni, w których chcemy zaakcentować ekskluzywny charakter.

źródło:polbruk/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe