piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Narożniki ENNA - nowość w kolekcji Adriana Furniture

Narożniki ENNA - nowość w kolekcji Adriana Furniture

MEBLE / Sofy / 2017-05-31 11:37:00

Inspirowana latami 60. kolekcja mebli wypoczynkowych ENNA maki Adriana Furniture powiększyła się o narożnik. Do wyboru są modele prawo- i lewostronne.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Ze względu na duże zainteresowanie klientów, w kolekcji ENNA pojawiły się wygodne narożniki dostępne w szerokościach 210 i 296 cm. Meble te, inspirowane latami 60., wyróżniają się eleganckim, obłym kształtem, nawiązującym do streamline. Wygodne siedziska pokryte są wysokiej jakości tkaniną obiciową, do wyboru: Comfort, Prestige i Exclusive w ponad dwudziestu wariantach kolorystycznych. Ich konstrukcja wykonana została z drewna bukowego i oparta na zwężających się ku dołowi dębowych nóżkach. Kolekcja mebli tapicerowanych Enna otrzymała w 2016 roku wyróżnienie Home Zone w kategorii Wyposażenie wnętrz.  [[[zdjecie,11698,duze]]]

Nowoczesne, oszczędne w stylistyce wzornictwo, funkcjonalność oraz wysoka jakość to cechy wyróżniające meble Adriana Furniture. W ofercie znajdziemy 5 linii produktowych: Contempo, Present-Day, Exquisite, Scandinavian oraz Basic, a wśród nich kilkadziesiąt kolekcji mebli funkcjonalnych i modułowych, narożników, sof, foteli oraz szezlongów w różnych opcjach tapicerki do wyboru. Meble tej marki można w Polsce kupić między innymi za pośrednictwem sklepu internetowego www.adrianafurniture.com.

źrodło: af/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe