piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Najnowszy model zlewozmywaka Duet marki Deante

Najnowszy model zlewozmywaka Duet marki Deante

KUCHNIA / Systemy kuchenne / 2012-04-23 11:17:00

Dwukomorowy model zlewozmywaka Duet marki Deante stawia przede wszystkim na funkcjonalność. Pojemne, położone symetrycznie komory o uniwersalnych, zaokrąglonych kształtach sprawiają, że do zlewozmywaka bez trudu będzie mógł się dostać każdy, kto zapragnie pomóc w kuchni.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Co dwie komory, to nie jedna - ale to nie wszystko!

Największym plusem modelu Duet są dwie komory ułatwiające pracę w kuchni, jednak posiada on także szereg innych zalet. Wykonany jest w pełni z chromowanej stali, która sprawdza się w każdej kuchni, pasując zarówno do klasycznego wystroju, jak i modernistycznego stylu wnętrza. Materiał ten zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. To jednak nie wszystko. Duet nie poddaje się również działaniu silnych środków chemicznych, używanych coraz częściej w popularnych środkach czyszczących. Tym samym nie ma problemu z utrzymaniem zlewozmywaka w czystości. By go właściwie pielęgnować, wystarczy regularnie przecierać jego powierzchnię szmatką z preparatem przeznaczonym do czyszczenia stali nierdzewnej. Dzięki temu nie zmatowieje, a jego powierzchnia będzie błyszcząca i miła dla oka.

„Zlewozmywak Duet świetnie nadaje się do kuchni, w której w jednym momencie przebywa cała rodzina. Wysokiej jakości chromowana stal, z której został wyprodukowany, zapewnia trwałość i łatwą pielęgnację”- podsumowuje Małgorzata Famulska, Product Manager z firmy Deante.

 

źródło: dante/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe