piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Najnowszy katalog Polbruk 2017/18 już dostępny

Najnowszy katalog Polbruk 2017/18 już dostępny

2017-08-28 10:04:05

Marka Polbruk, czołowy producent materiałów nawierzchniowych w Polsce, zaprezentowała nowy katalog na sezon 2017/18. Bogata oferta kostek brukowych, płyt tarasowych, elementów małej architektury oraz stopni schodowych, jak co roku, zaskakuje nowym podejściem do aranżowania przestrzeni. W tegorocznej ofercie znalazło się aż 7 nowości, a wiele produktów znanych z dotychczasowej oferty zyskało nową, odświeżoną formułę.

Oferta katalogowa Polbruk, zgodnie z klasyfikacją stosowaną przez markę, została podzielona na kilka segmentów. Jej filar stanowią produkty z linii Styl, reprezentowane przez kostki szlachetne, dostępne w szerokiej gamie kolorów i faktur. Charakterystyczne dla tego zestawienia są: płukana faktura kostek oraz  melanże kolorystyczne - wielokolorowe kostki utrzymane w tonacjach  szarości, brązów czy łagodnych czerwieni. Uzupełnieniem tej linii są produkty oferowane w ramach linii Klasyka, czyli kostki jednobarwne, których największym wyróżnikiem są intensywne kolory (np. żółty, czerwony, pomarańczowy) oraz klasyczna, gładka faktura. Linie Klasyka i Styl doskonale się uzupełniają, tworząc kompletną ofertę skierowaną do klienta ostatecznego oraz hurtowni.

Odrębnie w katalogu zostały wyróżnione płyty wet-cast - Polbruk Lira, Linea i Aura - tworzące ofertę serii TOP (Taras, Ogród, Patio) oraz szeroki asortyment palisad, obrzeży i murków ogrodzeniowych, prezentowanych w ofercie w ramach linii Architektura.

Jedną z największych nowości wobec poprzedniego katalogu jest pojawienie się w nim Polbruk Lumia - propozycji dla osób, które lubią wynajdywać nowinki technologiczne i adaptować je do swoich potrzeb. Drobinki fluorescencyjne, umieszczone na powierzchni kostki Lumia, po zmroku oddają światło w postaci delikatnej biało-zielonej poświaty, co daje fenomenalny efekt, przydatny, gdy chcemy oddzielić od siebie różne powierzchnie lub wyznaczyć miejsce na roślinność czy ruch kołowy.

Inspiracyjna rola Polbruk nie kończy się jednak na samym zaprezentowaniu produktów. W katalogu odnajdziemy wiele lifestylowych i technicznych porad dotyczących projektowania i układania nawierzchni, a także przykłady najciekawszych realizacji, ocenianych przez samych właścicieli posesji.

Całość została utrzymana w bardzo przystępnej dla oka formule, intuicyjnej i łatwej w odbiorze. Katalog można obejrzeć na stronie producenta: http://www.polbruk.pl/pl/materialy-do-pobrania/  oraz w formie drukowanej, w wybranych punktach sprzedaży.