piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Na straży domowego bezpieczeństwa - Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Ametyst
fot. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Na straży domowego bezpieczeństwa - Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Ametyst

DESIGN / Ogród / 2020-09-25 13:55:53

Estetyczny wygląd, trwałość i solidność to ważne zalety każdego ogrodzenia. Rodzice małych dzieci i właściciele niewielkich zwierząt domowych często przy jego wyborze zwracają uwagę na jeszcze jedną cechę – bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością w tej grupie cieszy się model Ametyst, którego zagęszczone w dolnej części pręty chronią przed przeciśnięciem się pomiędzy nimi. Jeśli dodamy dodatkowe elementy, takie jak automatyka i fotokomórki przy bramie, elektrozaczep w furtce, wideodomofon czy oświetlenie, mamy pewność, że nasza posesja jest maksymalnie zabezpieczona.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowoczesne Ogrodzenie Frontowe Ametyst to chętnie wybierany wzór z oferty Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe. Jego klasyczna forma, którą tworzą regularnie rozmieszczone, pionowe kształtowniki, doskonale wpisze się w każdą przydomową przestrzeń. Konstrukcja przęseł składa się z trzech poziomych profili o przekroju 25x25 mm oraz cieńszych, pionowych profili wypełniających o przekroju 15x15 mm. Tym, co wyróżnia ten model spośród typowych ogrodzeń metalowych, jest zagęszczenie elementów w dolnej części ogrodzenia. Pomiędzy profile o pełnej wysokości wstawione są krótsze, sięgające do ich połowy. Dzięki temu przerwy na dole zostały zmniejszone do 75 mm, natomiast w górnej części pozostawiono większą przezierność. Taki układ elementów jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli na podwórku bawić się będą dzieci lub gdy posiadamy małe zwierzęta domowe. Pionowe ułożenie prętów uniemożliwia wspinanie się, a niewielkie odstępy pomiędzy nimi nie pozwalają na przeciśnięcie się na zewnątrz.

Kompletny system plus dodatkowe udogodnienia

W ramach systemu ogrodzeniowego Ametyst do dyspozycji mamy wszystkie elementy niezbędne do ogrodzenia działki. Przęsła standardowo dostępne są w przedziałach od 1000 do 1800 mm wysokości oraz od 2000 do 3000 mm szerokości. Do tego dobrać możemy furtkę w tym samym wzorze (wys. 1200-2000 mm, szer. 1080 mm). Do wyboru jest również brama wjazdowa przesuwna lub dwuskrzydłowa (wys. 1200-2000 mm, szer. 3000-5500 mm). W komplecie otrzymujemy również słupki oraz wszystkie niezbędne elementy mocujące. Ogrodzenie Ametyst może być zwieńczone na prosto lub po łuku. Do kształtowników można dodać wybrane groty, a słupki zwieńczyć daszkiem. W standardowej palecie występuje 10 barw, a na specjalne zamówienie możliwe jest użycie innych kolorów RAL. 

Producent przewidział także możliwość wzbogacenia ogrodzenia o dodatkowe udogodnienia - automatykę do bramy, elektrozaczep do furtki czy wideodomofon. Ciekawą opcją dopasowaną stylistycznie do ogrodzenia Ametyst jest Centerbox. To specjalny moduł, który integruje w sobie funkcję wideodomofonu, skrzynki na listy oraz centrum zasilającego automatykę. Funkcjonalność i bezpieczeństwo podniosą też lampy LED, które można zamontować na słupkach ogrodzeniowych.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe