piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Myśliwski charakter- drzwi VENA firmy POL-SKONE

Myśliwski charakter- drzwi VENA firmy POL-SKONE

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2013-12-12 17:59:00

Współczesne aranżacje pomieszczeń w stylu myśliwskim odbiegają od ciężkiego stylu starych wiejskich posiadłości. Nastrojowe wnętrza w tym klimacie wykreować możemy dzięki umiejętnemu zestawieniu modnych elementów wystroju z typowymi dla myśliwskiej estetyki dodatkami. W pomieszczeniach tego typu świetnie sprawdzą się drzwi z kolekcji VENA firmy POL-SKONE. Stylizowana stolarka w naturalnych barwach drewna doskonale wpisze się w tradycyjną konwencję i nada wnętrzom nowoczesnego sznytu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Wbrew pozorom, wnętrze urządzone w stylu myśliwskim nie musi być wypełnione masywnymi meblami i niezliczoną ilością trofeów. Niepowtarzalny klimat stworzymy wykorzystując w aranżacji pojedyncze elementy charakterystyczne dla takiego wystroju. Reszty dopełni odpowiednio dobrana, spójna kolorystyka i umiejętne zagospodarowanie przestrzeni. Wybierając drzwi do pomieszczeń w charakterze myśliwskim warto zdecydować się na stolarkę drzwiową z kolekcji VENA firmy POL-SKONE. Swoją prostą formą nadadzą wnętrzu elegancji i stonowanego charakteru.

  • Twórcza VENA

Drzwi VENA firmy POL-SKONE to świetny sposób na połączenie w pomieszczeniach typowego, łowieckiego charakteru ze współczesnymi elementami wystroju. Aranżując takie miejsca należy pamiętać o zachowaniu stonowanej, kojarzącej się z barwami natury kolorystyki. Myśliwskie trofea wyjątkowo efektownie będą się prezentowały w zestawieniu z odcieniami brązu, beżu i zieleni. Dlatego właśnie eleganckie skrzydła drzwiowe z kolekcji VENA firmy POL-SKONE dostępne w dziesięciu kolorach forniru, odwzorowujących barwy naturalnego drewna, będą wspaniale współgrać ze stylowymi zdobyczami. Ciemne odcienie orzecha, dębu, teaku, mokka czy cappuccino bez problemu dopasujemy do ciemnych mebli w styli kolonialnym i starych łowieckich trofeów. W takim zestawieniu najlepiej zdecydować się na jasny kolor ścian, żeby uniknąć wrażenia ciężkości. Jasne odcienie dębu, limby, klonu i dębu sprawdzą się w bardziej nowoczesnych aranżacjach, w których akcesoria łowieckie stanowią jedynie akcenty. W tym przypadku możemy postawić na ściany w ciemniejszych odcieniach brązu czy soczystej zieleni. Duże powierzchnie szkleń w kolekcji VENA firmy POL-SKONE pozwolą doświetlić pomieszczenia dzienne i dodatkowo wyeksponować znajdujące się w nich eksponaty łowieckie. Skrzydła pełne i te z niewielkimi przeszkleniami sprawdzą się w przypadku, kiedy zależy nam na zachowaniu prywatności.

  • Solidność i styl

Przylgowe drzwi VENA skonstruowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema płytami HDF pokrytymi naturalnym fornirem. Wypełnienie stanowi warstwa stabilizująca o strukturze „plastra miodu”. W standardowej wersji szklenia wykonane są ze szkła ornamentowego (ornament kura bezbarwna) lub szkła gładkiego (przezroczyste) o grubości 4 mm. W wersji retro stosowane jest szkło ornamentowe (ornament kura brąz) o grubości 4 mm.W wyposażeniu podstawowym znajduje się zamek jednopunktowy wpuszczany (rozstaw 72 mm) na klucz (WK), na wkładkę (WB), lub do blokady łazienkowej. Skrzydła do standardowych futryn metalowych wyposażone są w zawiasy czopowe wkręcane („60”, „70”, „80” - 2 szt., „90” - 3 szt.). Na specjalne zamówienie oferowane są drzwi z wypełnieniem z płyty wiórowej otworowanej lub płyty wiórowej pełnej. Do drzwi jednoskrzydłowych możemy zamówić próg dębowy lakierowany a w sytuacji kiedy zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu miejsca, skrzydła mogą być zamontowane w systemie przesuwnym, do zabudowy lub naściennym.

  • VENA cena za skrzydło od 519 zł netto.

źrodło: pol-skone/pd24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe